Apartamenty STAR

Apartament STAR

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
ul. Józefa Bema 1a, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
za nocleg od
28 PLN
liczba miejsc
56

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4 osobowe10110-420/apartament
apartamenty5 osobowe2138-420/apartament
apartamenty6 osobowe1166-420/apartament

SUNRISE 22-25.07.2017. WSZYSTKIE APARTAMENTY SĄ ZAJĘTE.

Minimalny czas pobytu to 3 dni, w sezonie to 7 dni.

Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości kosztu pobytu.

POLECAMY WYSOKIE RABATY NA DŁUGI URLOP POZA SEZONEM.

Apartamenty

Apartamenty komfortowo wyposażone, stylowo urządzone.

Na apartament składa się: 1-2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia lub aneks kuchennyz pełnym wyposażeniem, łazienka.

Niektóre apartamenty z balkonami.

W apartamencie TV.


Apartament STAR (ul. Jozefa Bema) dla max. 4 osób, o powierzchni 53 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, otwarta kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, balkon. Apartament usytuowany jest na wysokim parterze budynku, w odległości 800 m od morza. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. W pobliżu kort tenisowy i plac zabaw.
Apartament MORELOWY (ul. Wylotowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 52 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 350 m. W pobliżu plac zabaw.
Apartament KLONOWY nr.4 (ul. Klonowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 48 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, 2 balkony. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Do dyspozycji w budynku zamknięty garaż. Odległość do plaży 250 m.
Apartament KLONOWY nr.5 (ul. Klonowa) dla max. 5 osób, o powierzchni 50 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, 2 balkony. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Do dyspozycji w budynku zamknięty garaż. Odległość do plaży 250 m.
Apartament w Aparthotel DIVA-SPA**** (ul. Kościuszki) dla max. 4 osób, o powierzchni 42 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon. Apartament usytuowany jest na 5 piętrze budynku. W obiekcie za dodatkową opłatą basen, zabiegi SPA. Odległość do plaży 200 m.
Apartament MAJOWY (ul. Chodkiewicza) dla max. 5 osób, o powierzchni 64 m2. Na apartament składa się 2 sypialnie, salon z jadalnią, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze budynku. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 800 m. W pobliżu kort tenisowy, boiska sportowe i plac zabaw.
Apartament MUSZELKOWY (Kołobrzeg-Grzybowo) dla max. 4 osób, o powierzchni 35 m2. Na apartament składa się aneks sypialny, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras. Apartament usytuowany jest na parterze budynku. Na terenie kompleksu parking i plac zabaw. Odległość do plaży 5 min.
Apartament JOLANTA (ul. Walki Młodych) dla max. 4 osób, o powierzchni 50 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, balkon. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze budynku. Parking przy obiekcie. W sezonie letnim wypożyczalnia rowerów w budynku. Odległość do plaży 1500 m.
Apartament CZERWONY(ul. Wylotowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 38 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Do apartamentu przynależy bezpłatne, prywatne miejsce parkingowe. Odległość do plaży 450 m. W pobliżu boiska sportowe i plac zabaw.
Apartament BIAŁY (ul. Wylotowa) dla max. 4 osób, o powierzchni 38 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Do apartamentu przynależy bezpłatne, prywatne miejsce parkingowe Odległość do plaży 450 m. W pobliżu boiska sportowe i plac zabaw.
Apartament SONIA (Kołobrzeg-Grzybowo) dla max. 4 osób, o powierzchni 50 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze budynku. Osiedle zamknięte, ogrodzone, z parkingiem, placem zabaw, kortem tenisowym i boiskiem. Odległość do plaży 10 min.
Apartament SOLNY (107) (ul. Solna) dla max. 4 osób, o powierzchni 40 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze budynku. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 450 m.
Apartament SOLNY (309) (ul. Solna) dla max. 6 osób, o powierzchni 64 m2. Na apartament składa się sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, balkon. Miejsca parkingowe na terenie osiedla. Odległość do plaży 450 m.

Obiekt

Na terenie obiektu: miejsce parkingowe, garaż.
W niektórych apartamentach akceptacja zwierząt po uzgodnieniu.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe ciągnące się kilometrami w miejscowości oraz w pasie nadmorskim.

Atrakcje turystyczne: molo spacerowe, port jachtowy, letnie koncerty plażowe

Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

W pobliżu bary i restauracje.

Położenie

Apartamenty położone są w różnych częściach miasta, blisko centrum, blisko plaży.
W pobliżu punkty usługowo-handlowe.

Atuty

Apartamenty indywidualnie urządzone i kompletnie wyposażone, blisko plaży i centrum.
Dla większej liczby gości, grupy przyjaciół, większej rodziny, posiadamy również po 2 apartamenty w jednym budynku.

Zapraszamy

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

wyślij e-mail