Zdrowie
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Sianożęty - oferta noclegu w Sianożętach i okolice

Gdzie na nocleg w Sianożętach?

Miejscowość Sianożęty, ze względu na swoją lokalizację, może być świetną bazą noclegową do wyjazdu w kierunku Ustronia Morskiego, nadmorskiego uzdrowiska Kołobrzeg i Koszalina (32 km), dzięki połączeniu drogą krajową nr 11 (droga przebiega m. in. przez Poznań, Bytom, Tarnowskie Góry, Ostrów Wielkopolski). Swój letniskowy charakter wieś zawdzięcza spokojnemu kąpielisku, co zachęca do pobytu w Sianożętach wszystkich miłośników plażowania i sportów wodnych. Baza noclegowa Sianożęt złożona jest w ponad 30 % z ośrodków wypoczynkowych, które stały się wizytówką miejscowości. Oprócz nich, nocleg znajdziemy także w kwaterach prywatnych i domkach letniskowych, które gwarantują komfortowy i kameralny wypoczynek. Zaletą ośrodków wypoczynkowych jest położenie tuż nad Bałtykiem (nawet 20-50 m do plaży), duża liczba miejsc noclegowych oraz bogata oferta udogodnień (możliwość korzystania z zabiegów, sauny, masaży, basenów, wypożyczalni rowerów i wielu innych). Najdroższe kwatery znajdziemy przy ul. Lotniczej (od strony Kołobrzegu i dawnego lotniska wojskowego) oraz przy ul. Północnej (dogodna lokalizacja, 200 m do stadniny koni i wypożyczalni rowerów i gokartów). Ceny noclegów wahają się pomiędzy 20 a 150 zł/doba, a najtańsze spotkać można wzdłuż ul. Kwiatowej (równoległa do ul. Lotniczej), która wyznacza południową granicę miejscowości, lecz od promenady dzieli ją zaledwie 1 km. Sianożęty to świetny wybór na wczasy z dziećmi, ze względu na bliskość ciekawych atrakcji (w Kołobrzegu w Ustroniu Morskim – park linowy, Western Park, Skansen Chleba).

Sianożęty - Zachodniopomorskie

Niewielka wioska na Pomorzu Zachodnim z jedną z najszerszych piaszczystych plaż nad Bałtykiem. Dawniej osada rybacka i rolnicza, a obecnie jedno ze znaczących letnisk na polskim wybrzeżu. Sianożęty są dogodnie zlokalizowane nad Zatoką Pomorską na Wybrzeżu Słowińskim w pobliżu dużych wakacyjnych kurortów. Wioska leży obok drogi krajowej nr 11, w pobliżu Ustronia Morskiego (2 km) i Kołobrzegu (12 km).

Sianożęty i zaciszny wypoczynek na Bałtykiem

Krajobrazowe i wypoczynkowe walory Sianożęt to przede wszystkim piękna plaża (o długości 1400 m) z przystanią rybacką i strzeżonym kąpieliskiem. Miejscowość oferuje także wiele tras pieszych i rowerowych. Wśród nich do najciekawszych należy szlak Najstarsze Dęby w Polsce. Atrakcją tego miejsca są pomniki przyrody – dąb Bolesław (800 lat) oraz dąb Warcisław (650 lat). Warto także odwiedzić pobliskie większe kurorty - Ustronie Morskie (molo spacerowe, park linowy, Western Park, Skansen Chleba) oraz Kołobrzeg (Western Park, Muzeum Oręża Polskiego, Las Kołobrzeski, latarnia morska, molo). W pobliżu znajduje się także lotnisko zbudowane w 1935 r. przez III Rzeszę, gdzie latem organizowane są pokazy lotów. W Sianożętach organizowany jest co roku także Piknik Rodzinny, a wiele imprez i wydarzeń kulturalnych wieś organizuje we współpracy z pobliskim Ustroniem.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Sianożętach

 • Gdzie w Sianożętach znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Sianożętach ma apartament "ApartamentyPrzyMorzu Kołobrzeg". Przenocujesz tam już za jedyne 20 złotych.
 • Jak można spędzić czas podczas pobytu w Sianożętach?

  Sianożęty - turyści często odwiedzają miejsca takie jak "Plaża i kąpielisko w Sianożętach" czy "Jazda konna w Ustroniu Morskim". Warto również polecić "Dąb Bolesław i Warcisław w Ustroniu Morskim" i "Skansen Chleba w Ustroniu Morskim"
 • Która oferta w Sianożętach ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Wczasowy Walcownik".
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Sianożętach?

  Sianożęty to miasto w którym znajdziesz około 98 noclegów.
 • Który nocleg w Sianożętach znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Sianożęt znajduje się kwatera prywatna "Pokoje i domki U Danusi".
 • Który hotel w Sianożętach ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Sianożętach oferuje domek letniskowy "Resort Collins Holiday ". Umożliwia zakwaterowanie 435 osób.