Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Kraków

Nocleg w Krakowie

Baza noclegowa Krakowa skondensowana jest wokół centrum miasta. Propozycje zakwaterowania zlokalizowane są w głównie w okolicy: Starego Miasta oraz dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz. To w pobliżu tych miejsc znajduje się najliczniejsza kumulacja zabytków. Wśród ofert dominują apartamenty położone w centrum miasta. Duży wybór noclegów znajduje się na Kleparzu – dzielnicy sąsiadującej od północy ze Starym Miastem. W dzielnicach bardziej oddalonych od centrum (Podgórze, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice i Prądnik Biały) jest mniej propozycji noclegowych, są one jednak w bardziej przystępnych cenach. Poza centrum prym wiodą pokoje gościnne. Nie brakuje także rozlokowanych równomiernie po całym mieście hoteli, które stanowią prawie 25% całej bazy. Ciekawą ofertą są także gwarantujące przystępne ceny hostele. Turystom, którzy chcieliby odpocząć na łonie przyrody, poleca się agroturystyki położone niedaleko miasta na terenie pięknego Zespołu Parków Krajobrazowych województwa małopolskiego. Z racji mocno turystycznego i miejskiego charakteru w Krakowie trudno będzie spotkać takie noclegi jak domki letniskowe czy kempingi. Wschodnia strona miasta to Nowa Huta – dzielnica uważana za niebezpieczną, dlatego należy zachować ostrożność, zwiedzając tamte okolice. Podróżujący służbowo przez Kraków mogą skorzystać z kwater prywatnych ulokowanych na obrzeżach miasta, a także poza jego granicami w pobliżu najważniejszych tras komunikacyjnych: południowej autostrady A4 i drogi krajowej E7 biegnącej z północy na południe Polski. Dzięki temu oszczędzą czas i przynajmniej częściowo ominą korki.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Krakowie

 • Ile propozycji noclegów znajdę w Krakowie?

  Kraków to miasto w którym znajdziesz około 1002 noclegów.
 • Który hotel w Krakowie ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Krakowie oferuje hotel "Hotel PTTK Wyspiański". Umożliwia zakwaterowanie 462 osób.
 • Jak można spędzić czas podczas pobytu w Krakowie?

  Kraków - turyści często odwiedzają miejsca takie jak "Barbakan w Krakowie" czy "Zamek w Przegorzałach w Krakowie". Warto również polecić "Kościół św. Franciszka z Asyżu w Krakowie" i "Wieża ratuszowa w Krakowie"
 • Która oferta w Krakowie ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się agroturystyka "Agroturystyka SPA - Camping Kluczwoda".
 • Który nocleg w Krakowie znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Krakowa znajduje się hostel "One World Hostel ".
 • Gdzie w Krakowie znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Krakowie ma agroturystyka "Agroturystyka SPA - Camping Kluczwoda". Przenocujesz tam już za jedyne 10 złotych.