O Firmie

Firma Meteor powstała w 1991 r. w Krakowie. Jesteśmy jedną z najdłużej funkcjonujących firm w branży turystycznej w Polsce. Naszym pierwszym sukcesem był wydawany przez 16 lat informator o noclegach "Przewodnik po Polsce. Opisy - ceny – mapy". To wydawnictwo książkowe z całą bazą noclegową w Polsce ukazywało się co roku kompletnie zaktualizowane. Przewodnik Meteor był jednym z najbardziej cenionych i najchętniej kupowanych wydawnictw turystycznych w kraju. Jego nakład sięgał co roku dziesiątek tysięcy egzemplarzy. Rozwój mediów elektronicznych umożliwił udostępnienie naszej bazy noclegowej na płytach CD oraz w Internecie. Obecnie wszystkie oferty noclegów są publikowane na naszych portalach internetowych oraz w aplikacji Meteor 24 na urządzeniach mobilnych.

Portal Meteor-Turystyka.pl

Portal Meteor-Turystyka.pl powstał w 1995 r. Od tamtego czasu uruchomiliśmy 12 nowoczesnych serwisów internetowych w oparciu o bazę Meteor. To jedna z najobszerniejszych baz turystycznych w Polsce, gdzie obecnie prezentowanych jest ponad 45 tysięcy obiektów noclegowych. Nasze najbardziej rozpoznawalne serwisy to meteor-turystyka.pl, meteor24.pl oraz noclegiw.pl. Od początku obecności w Internecie współpracujemy z największymi polskimi portalami internetowymi – Interia.pl i Onet.pl, a także z serwisami tematycznymi – MaratonyPolskie.pl i Mapa-Turystyczna.pl. Cała baza noclegowa dostępna jest też w aplikacji Meteor24. W celu zintegrowania naszych narzędzi do obsługi turystów współpracujemy z innymi znaczącymi serwisami, m.in. Booking.com, Airbnb.com, Expedia.com oraz z kilkoma polskimi portalami turystycznymi.

Nasza Misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych, skutecznych, a zarazem prostych w obsłudze narzędzi do wyszukiwania i oferowania noclegów.

Nasze Wartości

Profesjonalizm i zaangażowanie - kreujemy rozwiązania w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz kompleksowy zakres usług. Oferujemy usługi elastycznie i indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych, jak i dużych firm. Klient może liczyć na pełne wsparcie i maksymalne zaangażowanie naszego zespołu.

Wysoka Jakość– jakość rozumiemy nie tylko jako oferowanie doskonale wykonanych usług, ale także ciągłe doskonalenie procesu realizacji zamówienia oraz profesjonalną obsługę klienta. Dokładamy starań by współpraca z nami była efektywna, rzetelna i terminowa oraz odbywała się w przyjaznej atmosferze.

Przyjazne środowisko pracy - umożliwiamy naszym pracownikom w pełni realizować swój potencjał oraz zapewniamy im aktywny udział w procesie decyzyjnym poprzez współpracę oraz działanie zespołowe. Jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację naszych zleceń i osobiście odpowiadamy za ich osiągnięcie.

Kapitał i Rozwój

Firma Meteor to innowacyjna, przyjazna i prężnie funkcjonująca firma. Od początku działamy w oparciu wyłącznie o własny kapitał. Jesteśmy firmą rodzinną i nasz sukces zawdzięczamy zespołowi wykwalifikowanych pracowników - wraz z zespołem zbudowaliśmy potencjał przedsiębiorstwa. W latach 2009-2011 nasza firma zrealizowała projekt "Wdrożenie innowacyjnego systemu elektronicznej wymiany danych METEOR ROL B2B" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego.