Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Sarbinowo

Nocleg w Sarbinowie

Sarbinowo jest letniskiem, które zasłynęło nie tylko ze spokojnej plaży z promenadą, ale także z możliwości niedrogiego noclegu i przyjemnego wypoczynku. Najkorzystniejsze oferty kwater i domków spotkamy pomiędzy ul. Wczasową a Młyńską, a co ważne każdy nocleg w obrębie tych ulic pozwoli dotrzeć do plaży w niecałe 10 min. (400-500 m). Droższe propozycje noclegowe oferują głównie ośrodki rehabilitacyjne i wypoczynkowe w okolicy ul. Nadmorskiej (niecałe 100 m do promenady), jednak pośród nich znaleźć można komfortowe i zaciszne pokoje apartamenty w obrębie ul. Południowej (równoległa do Nadmorskiej). Domki letniskowe po wschodniej i zachodniej stronie wsi to świetny wybór dla szukających bazy wypoczynkowej podczas zwiedzania okolicznych miejscowości (7 km na wschód – gwarne Mielno, 20 km na zachód – malownicze Ustronie Morskie). Rodziny z dziećmi spędzą udane wczasy, rezerwując noclegi w domu z widokiem na Bałtyk, położonym tuż przy plaży. Przy wyjeździe z Sarbinowa w stronę miejscowości Chłopy (ul. Leśna), można znaleźć tanie kwatery położone w środku lasu, praktycznie na trasie szlaków pieszych i rowerowych (obejmujących Mielno i Koszalin). Wycieczki zorganizowane (z zapotrzebowaniem nawet do 60 miejsc noclegowych) mogą skorzystać z pensjonatów położonych przy trasie wylotowej w kierunku Mielna i Jeziora Jamno.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Sarbinowie

 • Która oferta w Sarbinowie ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jagoda".
 • Który nocleg w Sarbinowie znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Sarbinowa znajduje się ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jagoda".
 • Który hotel w Sarbinowie ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Sarbinowie oferuje ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Jagoda". Umożliwia zakwaterowanie 260 osób.
 • Jak można spędzić czas podczas pobytu w Sarbinowie?

  Sarbinowo - turyści często odwiedzają miejsca takie jak "Bunkry w Mielnie" czy "Nadbałtycka promenada w Mielnie". Warto również polecić "Chata szachulcowa w Sarbinowie" i "Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie"
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Sarbinowie?

  Sarbinowo to miasto w którym znajdziesz około 320 noclegów.
 • Gdzie w Sarbinowie znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Sarbinowie ma ośrodek wypoczynkowy "Dom Wczasowy Jan & Domki Oaza". Przenocujesz tam już za jedyne 20 złotych.