Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Unieście

Nocleg w Unieściu

Alternatywą dla rozrywkowego centrum Mielna jest jego spokojniejsza okolica – w Unieściu większość zabudowań stanowią obiekty noclegowe. Na zachodniej części – ul. Pogodnej, znajdziemy w miarę tanie kwatery prywatne, kemping i pole namiotowe. Obiekty oferujące korzystne cenowo noclegi w dzielnicy Unieście mieszczą się także na brzegach jeziora Jamno pomiędzy ulicami Teligi i Marzanny oraz wokół Parafii Rzymskokatolickiej Matki Bożej Gwiazdy Morza: pokoje gościnne i małe pensjonaty w średniej cenie około 40 zł. Nieco droższe noclegi to okolice ul. Rybackiej, na której znajduje się kilka ośrodków wypoczynkowych oraz brzeg jeziora Jamno przy skrzyżowaniu ul. 6 Marca i Księżycowej z willami i hotelem, na którego najwyższej kondygnacji mieści się taras widokowy.

Informacje o Unieściu

Położone na Wybrzeżu Słowińskim otoczone z jednej strony wodami Morza Bałtyckiego, z drugiej zaś jeziorem Jamno to spokojne letnisko o dużych walorach przyrodniczo-krajobrazowych. Niegdyś samodzielna osada obecnie stanowi dzielnicę Mielna, do którego przyciągają turystów przystępne cenowo noclegi. Największą atrakcją Unieścia jest kąpielisko „Unieście 221”, mające długość 100 m, zapraszające turystów w sezonie letnim. Unieście leży 5,5 km od centrum Mielna oraz ok. 16 km od Koszalina.

Unieście – spokojniejsza alternatywa Mielna

Oprócz piaszczystej plaży i przystani rybackiej, na której zobaczymy różnobarwne łodzie, a także spróbujemy świeżo złowionej ryby, niewątpliwą atrakcją tej okolicy jest jezioro Jamno z funkcjonującymi tam przystaniami i wypożyczalniami sprzętu wodnego, takiego jak kajaki, rowerki czy jachty. Statek wycieczkowy „Mila” zabierze nas w rejs po wodach akwenu, a wieczorny spacer po 140-metrowym pomoście pozwoli na oglądanie malowniczego krajobrazu. Nie będą się tu nudzić amatorzy sportów wodnych, gdyż jezioro ma urozmaiconą linię brzegową ani wędkarze, mogący tu złowić szczupaka, leszcza czy sandacza. Rezerwując noclegi w dzielnicy Unieście, warto także udać się do Mielna, by podziwiać pomnik Morsa i Lotników, spędzić miłe rodzinne popołudnie w Parku Linowym Tukan czy przenieść się w czasie do IX i X wieku w Grodzisku Słowiańskim. W sezonie letnim przez Jamno odbywają się rejsy statkiem z Koszalina, z centrum tego miasta można dostać się do Unieścia także dzięki kursom prywatnych przewoźników.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Unieściu

 • Który nocleg w Unieściu znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Unieścia znajduje się pokój gościnny "Pokoje Gościnne Adriana".
 • Jak można spędzić czas podczas pobytu w Unieściu?

  Unieście - turyści często odwiedzają miejsca takie jak "Kościół pw. Matki Bożej Gwiazdy Morza w Unieściu" czy "Promenada w Unieściu". Warto również polecić "Pomnik Jelenia w Mielnie" i "Kościół Matki Bożej Gwiazdy Morza w Unieściu"
 • Który hotel w Unieściu ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Unieściu oferuje ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Wczasowy Bałtyk". Umożliwia zakwaterowanie 300 osób.
 • Która oferta w Unieściu ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się willa "Willa Laguna".
 • Gdzie w Unieściu znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Unieściu ma ośrodek wypoczynkowy "Dom Wczasowy Jan & Domki Oaza". Przenocujesz tam już za jedyne 20 złotych.
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Unieściu?

  Unieście to miasto w którym znajdziesz około 176 noclegów.