noclegi Sosnowa Kołobrzeg

 • Kwatery Prywatne Bardzo Blisko Plaży
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 15
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Do dyspozycji gości: w pełni wyposażony aneks kuchenny, lodówki. Na terenie obiektu miejsce parkingowe. Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne. W pobliżu: jadłodajnia, smażalnia ryb.
 • Dom Wypoczynkowy Ika
  ceny od
  90 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 55
  Lipiec 2016 DW.IKA Kołobrzeg. Wróciliśmy z turnusu wczasowego w DW IKA Kołobrzeg organizowanego przez Agencje Turystyczną TRAF II i jesteśmy mile zaskoczeni o... - Marian
 • Dom Zofia
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 40
  W pokojach: TV, sprzęt plażowy, czajnik bezprzewodowy, lodówka. Niektóre pokoje: z łazienkami. Na domek składa się: 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, taras z wyjściem na ogród. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, świetlica, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Na...
 • Dom Gościnny Przymorze
  ceny od
  45 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 40
  W naszej ofercie część pokoi z łazienkami. W pokojach: czajnik bezprzewodowy, naczynia, sztućce, radio, TV, sprzęt plażowy. Do dyspozycji gości ogólnodostępne lodówki, mikrofale, ekspres do kawy i kącik do prasowania. Do dyspozycji gości jest ogród z grillem, duży taras wypoczynkowy...
 • Kwatery Prywatne Kazimiera Dziubak
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 34
  Niektóre pokoje z balkonami. W pokojach TV. Na mieszkanie składa się: 2 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka. Do dyspozycji gości aneks kuchenny. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, sprzęt plażowy. Miejsca parkingowe dla 7-8 samochodów.W pobliżu stołówka.
 • Pokoje Gościnne Aleksandra Kunz
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 30
  Pokoje z łazienkami, z osobnym wejściem. W pokojach: czajnik bezprzewodowy, naczynia, sprzęt plażowy, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także możliwość grillowania.
 • Pokoje Gościnne Akacja
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 25
  Niektóre pokoje: z łazienkami, z balkonami. W pokojach: TV, radio, czajnik bezprzewodowy, naczynia, sprzęt plażowy. Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, meble ogrodowe.
 • Dom Gościnny Tador
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 21
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: czajnik bezprzewodowy, TV, sprzęt plażowy, naczynia, lodówka. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, aneks kuchenny, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu parking ogrodzony. Na terenie obiektu także: ogród, możliwość grillowania. Obiekt czyn...
 • Wynajem Kwater Mirosław
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 20
  Pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi. W pokojach: TV, sprzęt plażowy, radio, czajnik bezprzewodowy. Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa. Na terenie obiektu: parking. Obiekt czynny: od maja do września.
 • Pokoje Gościnne Amelia
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 18
  W pokojach: czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, radio, TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Niektóre pokoje: z balkonami, z łazienkami. Obiekt czynny od maja do września. Do dyspozycji gości: lodówki, kuchenka mikrofalowa. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania.
 • Wynajem Pokoi Fix
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 15
  Pokoje z łazienkami. Niektóre pokoje: z balkonami. W pokoju: czajnik bezprzewodowy, lodówka, TV. Obiekt czynny: od maja do września. Na terenie obiektu: parking. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Kwatery Prywatne
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 12
  Niektóre pokoje: z łazienkami, z balkonami. Na terenie obiektu: parking. Do dyspozycji gości: kuchenka mikrofalowa, lodówka, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu także: możliwość grillowania. Do plaży 200 m.
 • Pokoje Gościnne Magda
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 12
  W pokoju: TV. Niektóre pokoje: z łazienkami. Na terenie obiektu parking. Do dyspozycji gości: w pełni wyposażony aneks kuchenny, bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Na terenie obiektu także: możliwość grillowania. Obiekt czynny: od maja do września. Do plaży 300 m.
 • Pokoje Gościnne Gertruda
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Kołobrzeg
  liczba miejsc: 10
  Pokoje: z łazienkami i balkonami. W pokojach: czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, radio, TV-SAT. Niektóre pokoje: z balkonami. Na terenie obiektu: parking. Na terenie obiektu także: możliwość grillowania. Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi), kuchenka mikrofalowa, lodówka. Obi...