Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu Parku Linowego Gibon w Ustroniu Morskim

Park Linowy Gibon w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to miejscowość mająca do zaoferowania wiele atrakcji. Jedną z nich jest Park Linowy Gibon, który jest zlokalizowany we wschodniej części miasta przy ulicy Granicznej. Park jest oddalony od Bałtyku o blisko 150 m.

Park Linowy Gibon

Znajdujący się w Ustroniu Morskim Park Linowy powstał w 2012 roku i od początku jego atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. To nic dziwnego, ponieważ zabawa tutaj jest świetna. Osoby, które zdecydują się odwiedzić to miejsce będą miały możliwość pokonania tras, których przeszkody są umocowane na drzewach. Park Linowy jest przygotowany na przyjęcie osób w różnym wieku, dlatego też znajdują się tam trasy łatwe, które pokonać mogą nawet kilkuletnie dzieci, a także trasy zdecydowanie bardziej wymagające przygotowane z myślą o osobach dorosłych lubiących mocne wrażenia.

Trasy

Początkowo Park Gibon miał kilka tras, jednak z czasem ich ilość została zwiększona. Dzisiaj osoby odwiedzające to miejsce mają do dyspozycji aż 11 tras, dwie z nich są trasami szkoleniowymi. Oczywiście na trasach czekają przeszkody, których jest aż 142. Trasy są bardzo zróżnicowane – jak wcześniej wspomniano niektóre z nich mogą pokonywać nawet maluchy, przeszkody znajdują się na wysokości 0,5 m. Przeszkody przygotowane dla największych śmiałków znajdują się na wysokości 13 m. Dużą atrakcją Parku Linowego Gibon jest możliwość przejechania się gokartem, czy rowerem po linie – niewiele parków linowych może poszczycić się podobnymi atrakcjami.

Na terenie Parku Linowego znajdują się nie tylko liczne trasy, ale również ławeczki, na których można usiąść by odpocząć czy przyglądać się zmaganiom innych gości tego miejsca. Wizyta w Parku Linowym to nie tylko wspaniała przygoda, lecz także możliwość sprawdzenia swojej kondycji fizycznej.

Przydatne informacje

Ceny przejścia są zróżnicowane i są uzależnione od stopnia trudności wybranej trasy.

  • trasa żółta – 5 zł (2 przejścia)
  • trasy pomarańczowa i różowa – 15 zł (1 przejście wybraną trasą)
  • trasy zielona i brązowa – 20 zł
  • trasa czerwona, niebieska, błękitna, fioletowa - 25 zł

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.gibonpark.pl.

Polecane obiekty w pobliżu Parku Linowego Gibon w Ustroniu Morskim