Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Western Park w Ustroniu Morskim

Western Park w Ustroniu Morskim

W Ustroniu Morskim znajduje się wyjątkowe miejsce, które z pewnością zrobi duże wrażenie na turystach w każdym wieku. Mowa o Western Parku, który znajduje się przy ulicy Kolejowej, jest on zlokalizowany w odległości ok. 1 km od Morza Bałtyckiego.

Namiastka Dzikiego Zachodu w Ustroniu Morskim

Western Park jest miejscem, w którym można się poczuć jak na Dzikim Zachodzie, a oferta jest bardzo rozbudowana. Na miejscu można skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych dla osób odwiedzających to miejsce. Podczas pobytu można spędzić czas nie tylko na zabawie, ale także dowiedzieć się czegoś nowego. W Western Parku można poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych indiańskich plemion czy osadników na Dzikim Zachodzie. Goście mogą przekonać się jak wygląda prawdziwe tipi, a także zobaczyć indiańskie stroje oraz sprzęty używane na co dzień przez plemiona. W Parku można zobaczyć również kowboi – symbol Dzikiego Zachodu.

Atrakcje w Western Parku

W Western Parku na gości czeka mnóstwo atrakcji. Znajduje się tam miasteczko westernowe, gdzie można zobaczyć saloon oraz steak house, czyli miejsce, w którym posila się każdy prawdziwy kowboj. Dodatkowo na terenie parku znajduje się wioska indiańska, można zatem przekonać się jak wygląda życie codzienne indiańskich plemion. Od niedawna znajdują się tam również Orient Express, Western Taxi, a także muzeum kowboi oraz Indian.

W Western Parku znajdują się także place zabaw, można skorzystać ze znajdujących się tam trampolin, czy zdecydować się na przejażdżkę konną. Na miejscu organizowane są także pokazy kaskaderskie. W sklepie znajdującym się na terenie obiektu można kupić pamiątki, dostępne są między innymi listy gończe z własną podobizną.

Dodatkowe informacje

Western Park w Ustroniu Morskim jest czynny od maja do końca października w godzinach 10:00-20:00. Do Parku mogą przychodzić grupy zorganizowane, są tam organizowane kolonie, półkolonie, a także imprezy firmowe. Na terenie Western Parku obowiązuje waluta $ (5 zł). Atrakcje takie jak np. korzystanie ze strzelnicy łuczniczej czy quadu safari są dodatkowo płatne.

Więcej informacji na temat obiektu można znaleźć na stronie: www.westernpark.com.pl.

Polecane obiekty w okolicy Western Park w Ustroniu Morskim