Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w pobliżu stadniny koni w Ustroniu Morskim

Jazda konna w Ustroniu Morskim

Wakacje nad Morzem Bałtyckim to nadal najbardziej popularny sposób spędzania urlopu. Tu mamy do wyboru liczne kurorty, które różnią się między sobą atmosferą, charakterem oraz ilością atrakcji. Jednym z ciekawszych miejsc jest Ustronie Morskie, znane z...wakacji w siodle.

Konno nadmorskim szlakiem

Któż z nas nie marzył o przejażdżce konnej plażą przy zachodzącym słońcu. W Ustroniu Morskim mamy taką okazję. Sprzyja nam obecność aż trzech stadnin, spośród których możemy wybrać tą najbliższą lub tą, gdzie najbardziej nam się spodoba. Do wyboru mamy następujące stadniny:

  • MANN ul. Wojska Polskiego 28
  • ERANIA ul. Malechowo 4
  • TROTTO ul. Północna 2a

Propozycja skierowana jest zarówno dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem instruktora mogą szkolić swoje umiejętności jeździeckie oraz dla zaawansowanych jeźdźców, którzy potrafią bezpiecznie i samodzielnie galopować konno. Pamiętajmy, że bez względu na nasze umiejętności w każdym z ośrodków jeździeckich znajdziemy profesjonalną pomoc, udzielającą porad i lekcji.

Konne przejażdżki dla dorosłych i dzieci

Ustronie Morskie to piękna miejscowość położona pomiędzy Sianożętami a Grąbnicą. Tu mamy okazję wybrać się na przejażdżkę jedną z wielu tras w regionie. Szlaki turystyczne czy plaża - wszystkie te świetnie sprawdzają się na wieczorne przejażdżki w siodle. Rodzinne wypady czy koleżeńskie wyścigi konne w Ustroni to codzienność, w której i my możemy wziąć udział.

Jeśli podróżujemy z małymi dziećmi, możemy się wybrać do jednej ze stadnin, po to by zapoznać maluchy z tym dostojnym zwierzęciem i zdecydować się na przejażdżkę na grzbiecie kuca. To zupełnie bezpieczna atrakcja, która spodoba się naszemu maluchowi. Więcej informacji o cenach i godzinach otwarcia znajduje się na stronach internetowych poszczególnych stadnin.

Polecane obiekty w pobliżu stadniny koni w Ustroniu Morskim