agroturystyka Sandomierz

 • Noclegi u Zuzi
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba opinii: 20
  liczba miejsc: 15
  Proponujemy 3 miejsca noclegowe w bardzo kameralnym obiekcie. Posiadamy pokój 1 i 2 osobowy. W pokojach jest radio, TV i Wi-Fi. Na zmotoryzowanych czeka parking. W ogrodzie znajdują się: leżaki, grill, piaskownica i huśtawka dla dzieci. Wypożyczamy 2 rowery górskie.
 • Agroturystyka Wojtasówka i Willa Wojtasówka
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Obrazów
  liczba opinii: 3
  liczba miejsc: 40
  W naszej willi gwarantujemy komfortowy wypoczynek dla 24 osób. Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 Nasza oferta to 1, 2, 3 i 4 osobowe pokoje oraz apartament 6 osobowy położone wśród pięknej sandomierskiej przyrody. Pokoje są z łazienkami. W obiekcie mieści się także sala kominkowa.

 • Chata pod Bocianem Tenis & Spa
  ceny od
  70 PLN
  za nocleg
  Szymanowice Dolne
  liczba miejsc: 15
  W naszej agroturystyce przyjmujemy gości w pokojach 2-4 osobowych. Przygotowaliśmy dla nich także kuchnię i 2 łazienki. W obiekcie goście mogą skorzystać z przygotowanych atrakcji: kortu tenisowego, groty solnej i sauny fińskiej.

 • Agroturystyka Pod Kasztanem
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Obrazów
  liczba miejsc: 20
  Noclegi w pięknej agroturystyce przy gospodarstwie sadowniczym. Do dyspozycji gości przytulne i komfortowe pokoje, wyposażone w TV i Wi-Fi. Przy pokojach łazienki, aneks kuchenny. W ofercie wyroby z gospodarczego sadu. Parking na terenie posesji. Lokalizacja 9 km od Sandomierza.
 • Zajazd i Agroturystyka Olszynka
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Skopanie
  liczba miejsc: 14
  Nasza agroturystyka posiada 3 i 4 osobowe pokoje z łazienkami. W pokojach jest TV i Wi-Fi. Goście mają do dyspozycji kuchnię, ale można także zamówić posiłki w naszym Zajeździe. Na terenie obiektu jest ogród, 2 stawy rybne i zagroda z konikami.
 • Gospodarstwo Agroturystyczne na Pogodnej
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba miejsc: 12
  W naszej agroturystyce przygotowaliśmy 12 miejsc noclegowych. Pokoje są 2 i 4 osobowe z osobnym wejściem. Do dyspozycji goście mają: łazienki i aneks kuchenny. Posiadamy taras i duży ogród, gdzie można przyjemnie wypoczywać.
 • Agroturystyka Agnieszki
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba miejsc: 12
  W naszym domu na parterze znajdują się dwa pokoje 2-osobowe z prywatnymi łazienkami, natomiast na piętrze są dwa pokoje 3-osobowe i jeden 2-osobowy z dostępem do dwóch łazienek na korytarzu. Do dyspozycji Gości salon z tarasem oraz aneks kuchenny. Oferujemy parking.
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Zarzecze
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Koprzywnica
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 11
  Nasza agroturystyka może ugościć 11 osób. Przygotowaliśmy pokoje 2 i 3 osobowe. Goście mają do dyspozycji kuchnię z wyposażeniem. Mamy plac zabaw w ogrodzie, wypożyczalnię rowerów i pole namiotowe. Oferujemy liczne atrakcje dla miłośników jeździectwa.