Zajazd i Agroturystyka Olszynka

adres
ul. Międzywodzie, Skopanie, podkarpackie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
14

O nas

Odwiedzając rejony Sandomierza i szukając miejsca na odpoczynek warto zawitać do obiektu "Olszynka", składającego się z Zajazdu i Agroturystyki, który zlokalizowany jest tylko 30 minut drogi od tego pięknego miasta. Ta krótka podróż będzie umilona pięknymi widokami, które doprowadzą nas w miejsce pozwalające na odpoczynek w otoczeniu przyrody. W naszym obiekcie można także spróbować tradycyjnej polskiej kuchni.

Agroturystyka "Olszynka" jest nową częścią rodzinnej firmy, na którą pierwotnie składał się Zajazd "Olszynka", założony i prowadzony z powodzeniem już od 1993 roku w miejscowości Skopanie. Wraz z rozwojem działalności od 2015 roku do naszej oferty wprowadziliśmy obiekt noclegowy wyposażony w 6 pokoi położonych 100 metrów od Zajazdu. Pokoje noclegowe wyposażone są szereg udogodnień takich jak: TV, darmowe Wi-Fi oraz przestrzenne i komfortowe łazienki. W obiekcie znajdują się: cztery pokoje 3-osobowe oraz dwa pokoje 2-osobowe. Każdy z nich można dostosować indywidualnie do potrzeb klientów poprzez opcję zsuwania i dostawiania łóżek. Z racji tego, że pierwotnym założeniem firmy było prowadzenie działalności gastronomicznej w Zajeździe, oba te obiekty ściśle ze sobą współpracują, co umożliwia gościom zamawianie śniadania lub całodobowego wyżywienia podczas pobytu. Klienci naszego obiektu w ramach wynajęcia pokoju mogą także korzystać z stylowej kuchni, szatni oraz spędzać wolny czas w sali z kominkiem utrzymanej w góralskim stylu. Pokoje rozlokowane są w takim sposób, że można się cieszyć pięknymi widokami z okna i podziwiać ogród, zagrodę czy staw. Dodatkowym atutem wyróżniającym agroturystykę Olszynka jest możliwość wynajęcia sali, w której można zorganizować różne imprezy okolicznościowe (chrzciny, wesela, komunie, spotkania biznesowe, konferencje) korzystając przy tym z naszego cateringu.

W skład naszego kompleksu wchodzą 2 stawy rybne, w których można wędkować. Dodatkowo posiadamy 5 danieli, 2 kucyki i 2 hucuły. Decydując się na nocleg w Olszynce będą państwo mogli również skorzystać z wielu atrakcji turystycznych regionu. Obiekt znajduje się tuż przy trasie Tarnobrzeg-Mielec i położony jest ok. 2 km od Baranowa Sandomierskiego, w którym znajduje się przepiękny zamek zbudowany w epoce późnego renesansu, nazywany często "Małym Wawelem". W niedalekiej odległości od "Olszynki" (ok. 10 km) znajduje się także Jezioro Tarnobrzeskie, charakteryzujące się dużą czystością wód i niepowtarzalnymi widokami. Tarnobrzeg i Olszynkę dzieli odległość 15 km, natomiast nieco dalej, bo w odległości ok. 35 km od obiektu położony jest malowniczy Sandomierz, słynący z wielu zabytków takich ja: Brama Opatowska, zbrojownia rycerska czy Podziemna Trasa Turystyczna.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe240-50/osoba
pokoje3 osobowe240-50/osoba
pokoje4 osobowe140-50/osoba

Nocleg od 40 PLN od osoby.
Możliwość negocjacji ceny w zależności od liczby osób oraz długości pobytu.

Doba pobytowa od 14.00 do 10.00 w dniu wyjazdu.