Gospodarstwo Agroturystyczne Zarzecze

adres
ul. Sandomierska, Koprzywnica, świętokrzyskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
11

O nas

Nasza agroturystyka mieści się w miejscowości Koprzywnica położonej niedaleko Sandomierza. Przygotowaliśmy 11 miejsc noclegowych rozlokowanych w czterech pokojach 2 osobowych i jednym pokoju 3 osobowym. Prawie wszystkie pokoje posiadają swoje własne łazienki. Goście mogą korzystać również z wyposażonej kuchni, gdzie znajdą: lodówkę, płytę kuchenną, toster, czajnik i kuchenkę mikrofalową. W obiekcie jest internet Wi-Fi. Dodatkowo posiadamy wypożyczalnię rowerów, można więc śmiało planować rowerowe wycieczki np. do oddalonego o ok. 15 km Sandomierza lub innych pobliskich miejscowości. Na terenie naszej agroturystyki mieści się również pole namiotowe. Goście mogą wypoczywać w ogrodzie, gdzie znajduje się altana ogrodowa i wyznaczone miejsce na ognisko. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym można skorzystać z ciekawych atrakcji. Proponujemy naukę jazdy konnej, jazdę konną w terenie dla zaawansowanych, przejażdżki zaprzęgiem konnym, hipoterapię oraz przejażdżki bryczką. Goście będą mieli okazję na terenie obiektu spotkać nasze zwierzęta, poza końmi mamy kozy, psy oraz krowę. Dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzenia położonej w pobliżu winnicy oraz degustacja regionalnych win.

W pobliżu naszej znajduje się kilka ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Są to: zalew w Koprzywnicy, zlokalizowany po drugiej stronie Wisły – Tarnobrzeg czy wspominany wcześniej Sandomierz.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe460-70/pokój
pokoje3 osobowe1100/pokój

Zadowoleni klienci o nas


Bardzo czysto i schludnie, pokoje i łazienki zadbane, wyremontowane, nowe wyposażenie, do dyspozycji kuchnia z pelnym wyposażeniem, grill i zielony teren przydomowy do dyspozycji gości, przemiły Pan, który nas przyjmował i żegnał, spokojna i cicha okolica, blisko do Sandomierza, Ujazdu, Baranowa Sandomierskiego, Opatów. I do tego tanio. Polecamy w 100 %.