Agroturystyka Agnieszki

adres
ul. Pogodna, Sandomierz, świętokrzyskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
12

O nas

Wszystkich podróżnych i turystów przybywających w okolice naszego pięknego miasta Sandomierza zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Gospodarstwa Agroturystycznego Agnieszka. Znajduje się ono na obrzeżach miasta co pozwoli Państwu odpocząć w ciszy i spokoju.

Sandomierz jest jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Ci, którzy fascynują się historią i średniowiecznym budownictwem z pewnością znajdą tu wiele ciekawych i zachwycających budynków i układów architektoniczno-urbanistycznych. Do najważniejszych zabytków tego miasta zaliczyć możemy bramę opatowską, ratusz z XIV wieku, Zamek Kazimierzowski, kościół św. Jakuba z XII wieku (najstarsza ceglana budowla w Polsce) czy bazylikę katedralną Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

To również teren, który może poszczycić się wspaniałym walorami krajobrazami. Góry Pieprzowe, Park Piszczele czy „Ścieżka Tarzana” to doskonałe miejsca, w których można nabrać sił, pozytywnej energii, a także wyciszyć się na łonie natury. Należy także wspomnieć o słynnym serialu „Ojciec Mateusz”, który rozsławił jeszcze bardziej to piękne miasto. Dzięki ekranizacji tego serialu turyści coraz częściej przybywają w te strony, aby zobaczyć na własne oczy to miasto i nacieszyć się urokami tego miejsca.

Wszystkich turystów zapraszamy do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego. Do Państwa dyspozycji przekazujemy 5 pokoi. Na parterze znajdują się 2 pokoje dwuosobowe z łazienką, a na piętrze 2 pokoje trzyosobowe oraz 1 dwuosobowy. Goście wynajmujący pokoje znajdujące się na piętrze mogą korzystać z dwóch łazienek z natryskami, które mieszczą się na tym poziomie. Na terenie obiektu znajduje się przestronny salon z dużym tarasem. Oprócz tego udostępniamy aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, czajnik i kuchenkę. Na Państwa indywidualne życzenie możemy przygotować domowe posiłki. Posiadamy bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi, a także telewizji. Nasz dom posiada parking, a tym którzy preferują aktywne spędzanie czasu oferujemy możliwość wynajęcia rowerów. Przy domu znajduje się wydzielone miejsce na grill lub ognisko. Cena za nocleg nie jest wygórowana, a przy dłuższych pobytach gwarantujemy możliwość skorzystania ze zniżki. Koszt posiłków przyrządzanych na życzenie gości też nie jest duży, a dla tych co przyjeżdżają w nasze strony razem z dziećmi proponujemy niewielkie upusty dotyczące wyżywienia.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy udany odpoczynek, a także znakomite wyżywienie, które postawi Państwa na nogi po całodziennych wyprawach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe335-50/osoba
pokoje3 osobowe235-50/osoba

Dodatkowe informacje: ceny do negocjacji przy dłuższych pobytach. Doba pobytowa do uzgodnienia. Wystawiamy faktury VAT.

podobne w okolicy
Dobry Czas
za nocleg od 50 PLN
~1.8 km
Willa Dzika Róża
za nocleg od 40 PLN
~2.7 km
Sandomiria
za nocleg od 70 PLN
~2.9 km
Noclegi Krępianka
za nocleg od 50 PLN
~3.1 km
agroturystyka w okolicy
Noclegi u Zuzi
za nocleg od 50 PLN
~2.1 km
Orlik Ośrodek Agroturystyczny
za nocleg od 56 PLN
~5.4 km
Agroturystyka Wojtasówka i Willa Wojtasówka
za nocleg od 35 PLN
~8.4 km
noclegi w okolicy
Dom Na Sandomierskiej Skarpie
za nocleg od 38 PLN
~3.2 km
Ośrodek Architektury i Humanistyki
za nocleg od 40 PLN
~3.2 km
Dom Wolnostojący
za nocleg od 35 PLN
~3.3 km