motele Sandomierz

 • Notel Pod Kapeluszem
  ceny od
  26 PLN
  za nocleg
  Stalowa Wola
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 33
  Warto skorzystać z noclegu w naszym obiekcie, który oferuje 33 miejsca w pokojach przeznaczonych dla 2, 3, 4 i 8 osób. Wszystkie posiadają łazienki i są wyposażone w dostęp do WI-Fi. TV, kuchenkę, lodówkę, czajnik i naczynia. Nasi Goście mają do dyspozycji parking.

 • Dobry Czas
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 40
  Nasz zajazd oferuje pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, zapewniając łącznie 40 miejsc noclegowych. W pokojach znajduje się TV oraz Wi-Fi. Posiadamy plac zabaw dla dzieci, parking i wypożyczalnię rowerów. W naszym obiekcie akceptujemy zwierzęta.

 • Motel - ALA M.O.P. Klimontów Sandomierski
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Klimontów
  liczba opinii: 4
  liczba miejsc: 38
  Oferujemy Państwu 38 miejsc noclegowych w pokojach dwu i trzyosobowych z łazienkami. Dwa z nich posiadają prywatne jacuzzi. W każdym pokoju jest TV oraz dostęp do Wi-Fi. Dostępny parking. W ogrodzie jest miejsca na grill i ognisko.
 • Dom Weselny & Motel Karolinka
  ceny od
  70 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 18
  W naszym obiekcie możemy zakwaterować 18 gości w pokojach 2, 3 i 5 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, klimatyzację, Wi-Fi i telewizję. Można zamówić u nas śniadanie (dodatkowo płatne). Posiadamy salę bankietową oraz duży parking.
 • Motel WiG
  ceny od
  55 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba miejsc: 13
  Nasz motel zlokalizowany jest blisko drogi krajowej nr 77 i oferuje 13 miejsc noclegowych w 1, 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami. Na terenie motelu znajduje się restauracja. Posiadamy także ogródek piwny i parking.