wille Jurata

 • Dom Przedwiośnie
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 28
  Oferujemy wygodny nocleg w centrum Juraty, zaledwie 150 m od morza. Mogą Państwo korzystać z pokoi 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami i balkonami, a także sali konferencyjnej i bankietowej. Dostępny parking i garaż.
 • Willa Bałtyk 2
  ceny od
  100 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 28
  W otoczeniu lasu, zaledwie 100 m od Bałtyku, można wypocząć w naszej Willi Bałtyk 2. Nocleg proponujemy w pokojach z łazienkami: 1-, 2- i 3-osobowych. Do dyspozycji Gości oddajemy parking i ogród z miejscem na grilla. Willa czynna w sezonie (czerwiec-wrzesień).
 • Villa Natalia
  ceny od
  42 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 24
  Jeśli szukają Państwo noclegu w Juracie blisko morza, to proponujemy 6-osobowe apartamenty 2-poziomowe z aneksem kuchennym i łazienką. Zapraszamy do rozpalenia grilla, korzystania z placu zabaw oraz parkingu. Obiekt czeka na Państwa przez cały rok.
 • Willa Anna
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 16
  Chętnych na nocleg w Juracie zapraszamy do naszej willi. Dla Gości przygotowaliśmy apartamenty 3- oraz 4-osobowe z łazienkami i balkonami. Gwarantujemy możliwość skorzystania z parkingu i ogrodu z miejscem na grilla.
 • Comfort Willa
  Jurata
 • Dom Wypoczynkowy Helunia
  ceny od
  70 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 37
  Znajdujemy się tylko 300 m od plaży w Juracie i oferujemy nocleg w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych. Pokoje posiadają łazienki, dostęp do internetu, telewizję, telefon oraz lodówkę. Gwarantujemy dostęp do parkingu i wypożyczalni rowerów.