Pokoje gościnne Jurata

 • Pokoje Gościnne Pod Muszelką
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba opinii: 9
  liczba miejsc: 30
  Zaledwie 400 m od morza znajdują się nasze Pokoje Gościnne pod Muszelką w Juracie. W obiekcie są pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe, a także studio 4-osobowe. Zapraszamy do korzystania z wypożyczalni rowerów i zamykanego parkingu.
 • Pensjonat Mira
  ceny od
  55 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 30
  Zapraszamy do rezerwacji noclegów w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych i pokojach studio dla 2 osób. Pomieszczenia mają łazienki, telewizor, sprzęt plażowy i zestaw naczyń. Jesteśmy otwarci w sezonie. Posiadamy parking dla Gości. W odległości 200 m od nas jest plaża.
 • Willa Ewa
  ceny od
  45 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 17
  W malowniczej Juracie zapraszamy do Willi Ewa - stąd 100 m do Zatoki Puckiej i 300 m do morza. Proponujemy nocleg w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych, 2-pokojowym studio, apartamencie i mini apartamentach 2- i 3-osobowych. Udostępniamy internet bezprzewodowy, miejsce na grilla i parking.
 • Willa Na Wydmie
  ceny od
  75 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 10
  Zapraszamy do mieszkań 4- oraz 6-osobowych z łazienką, aneksem kuchennym, balkonem i sypialnią. Do każdego apartamentu przypisane także miejsce postojowe. Willa oferuje nocleg w apartamentach blisko plaży w Juracie.
 • Apartament W Centrum
  ceny od
  62 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 8
  Zaledwie 100 m od morza w Juracie oferujemy nocleg w luksusowych apartamentach o powierzchni od 40 do 52m2. Posiadają one łazienkę, aneks kuchenny, 2 pokoje i taras. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe.
 • Mieszkanie w Juracie
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 4
  Na mieszkanie składa się: pokój, łazienka, kuchnia. Na terenie obiektu miejsce parkingowe.