hotele Jurata

 • Hotel Morskie Oko
  ceny od
  98 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 65
  Obiekt mieści się 350 m od plaży w Juracie. W naszym hotelu można zarezerwować nocleg w pokoju z łazienkami: 1-, 2- i 4-osobowym, a także w 2-osobowych pokojach studio. Przy obiekcie znajduje się miejsce postojowe. Zapraszamy do korzystania z sauny, siłowni, jacuzzi czy basenu.
 • Hotel Bryza Resort & SPA
  ceny od
  235 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 236
  Nocleg w hotelu położonym przy plaży w Juracie. W naszym obiekcie znajdą Państwo 1-, 2- oraz 3-osobowe pokoje z łazienkami, a także komfortowe apartamenty 2-, 3- i 4-osobowe. Do dyspozycji także basen, siłownia, sauna sucha i parowa oraz dozorowany parking.
 • Hotel Lido
  ceny od
  95 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 220
  Zapraszamy na wyjątkowy nocleg w pokojach z łazienkami: 1-, 2-, 3- i 4-osobowych oraz w apartamentach 2- i 3-osobowych. Do dyspozycji Gości oddajemy dostęp do internetu, parking i sejf. Nasz obiekt znajduje się 150 m od morza w Juracie.
 • Floryda Jurata
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 70
  Nasze noclegi znajdują się w centrum Juraty, tylko 100 metrów od plaży. Oferujemy pokoje od 1- do 4-osobowych, pokoje studio dla 3 i 4 osób oraz 2-osobowe apartamenty. Pokoje posiadają łazienki. Zachęcamy do korzystania z jacuzzi i sauny. Przy obiekcie jest także zamykany parking.
 • Dom Pracy Twórczej PAN
  ceny od
  72 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 54
  Oferujemy noclegi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz 4-osobowych apartamentach i pokojach studio. Na wyposażeniu pokoi łazienki i telewizory oraz dostęp do internetu. U nas także znajdą Państwo parking i dwie sale konferencyjne. DPT leży 150 m od plaży.
 • Hotel Jurata
  ceny od
  100 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 50
  Oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami dla 1, 2 lub 3 osób. Pomieszczenia posiadają telewizory, internet, lodówkę i telefon. Dla Gości udostępniamy kawiarnię i bar. Do Państwa dyspozycji także strzeżony parking. Nasz obiekt zlokalizowany jest zaledwie 150 m od morza na terenie Juraty.