ośrodki wypoczynkowe Jurata

 • Hotel Bryza Resort & SPA
  ceny od
  263 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 200
  Nocleg w hotelu położonym przy plaży w Juracie. W naszym obiekcie znajdą Państwo 1-, 2- oraz 3-osobowe pokoje z łazienkami, a także komfortowe apartamenty 2-, 3- i 4-osobowe. Do dyspozycji także basen, siłownia, sauna sucha i parowa oraz dozorowany parking.
 • Best Western Hotel Jurata
  ceny od
  127 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 70
  Hotelu Jurata oferuje noclegi tuż przy wieży widokowej, niedaleko plaży. Znajdą tu Państwo apartamenty i pokoje z łazienkami – 1-, 2- i 3-osobowe. Działa u nas centrum SPA, a także basen, jacuzzi i sauna. Dla zmotoryzowanych Gości oferujemy parking.
 • Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Kaper
  ceny od
  91 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 300
  W całorocznym ośrodku Goście znajdą nocleg w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, apartamentach 2- i 3-osobowych i domkach dla 6 i 8 osób. Pokoje z własnymi łazienkami lub łazienkami na korytarzu. W obiekcie gwarantujemy także SPA, siłownię i basen. Ośrodek leży" tylko 400 m od plaży w Juracie
 • Profilaktyczny Dom Zdrowia w Juracie
  ceny od
  80 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 200
  W obiekcie proponujemy noclegi w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych i apartamentach tylko 100 m od brzegu Bałtyku. Pokoje z łazienkami własnymi i łazienkami na korytarzu. Do dyspozycji Gości oddajemy salę gimnastyczną, tenisa stołowego i plac zabaw. Istnieje możliwość skorzystania z monitorowanego parking...
 • Ośrodek Wypoczynkowy Pod Niebem
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 25
  Ośrodek położony w zacisznym lesie. Proponujemy tu nocleg w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami. W obiekcie gwarantujemy dostęp do internetu i kuchni samoobsługowej. Zapraszamy też na smaczne dania. Posiadamy parking dla Gości.
 • Floryda Jurata
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 70
  Nasze noclegi znajdują się w centrum Juraty, tylko 100 metrów od plaży. Oferujemy pokoje od 1- do 4-osobowych, pokoje studio dla 3 i 4 osób oraz 2-osobowe apartamenty. Pokoje posiadają łazienki. Zachęcamy do korzystania z jacuzzi i sauny. Przy obiekcie jest także zamykany parking.
 • Dom Pracy Twórczej PAN
  ceny od
  72 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 54
  Oferujemy noclegi w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych oraz 4-osobowych apartamentach i pokojach studio. Na wyposażeniu pokoi łazienki i telewizory oraz dostęp do internetu. U nas także znajdą Państwo parking i dwie sale konferencyjne. DPT leży 150 m od plaży.
 • Dom Wypoczynkowy Helunia
  ceny od
  70 PLN
  za nocleg
  Jurata
  liczba miejsc: 37
  Znajdujemy się tylko 300 m od plaży w Juracie i oferujemy nocleg w pokojach 1-, 2-, 3- i 4-osobowych. Pokoje posiadają łazienki, dostęp do internetu, telewizję, telefon oraz lodówkę. Gwarantujemy dostęp do parkingu i wypożyczalni rowerów.