Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Parku Linowego Ju-Huu w Juracie

Park Linowy Ju-Huu w Juracie

Park Linowy Ju-Huu w Juracie mieści się przy al. Wojska Polskiego 5-7. Jest to doskonałe miejsce zabaw, gdzie warto udać się z przyjaciółmi lub całą rodziną. Z parku mogą korzystać osoby o wzroście powyżej 1,2 m oraz posiadające obuwie sportowe. Wskazane jest również sportowe ubranie. Pracują tu doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy, a sprzęt jest całkowicie bezpieczny i posiada wymagane atesty. Warto wiedzieć, że różnorodność tras sprawia, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Trasy

Dla najmłodszych przeznaczona jest trasa "Tarzanek". Wyjątkowo w tym przypadku z atrakcji mogą skorzystać dzieci o wzroście od 100 cm. Trasę zawieszono na 1,5 m. Wyposażono ją w system asekuracji. Znajduje się tu dziesięć rodzajów atrakcji m.in. ścianka wspinaczkowa, kładki, tyrolki. "Skok tarzana" to bardziej ekstremalna atrakcja, z której skorzystać mogą osoby ważące do 100 kg i mające powyżej 10 lat. Konieczna jest w tym przypadku pewna sprawność ruchowa. Ciekawą trasą jest "King Kong", dość nisko zawieszony, ale nie taki łatwy. Korzystać mogą z niego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Wszystkie przeszkody nawiązują do słynnego filmu i wymagają kreatywności oraz myślenia.

Poza tym można skorzystać tu także z typowych dla parku linowego tras. Do wyboru jest tor łatwy, trudny oraz ekstremalny. Wszystkie są jak najbardziej do przejścia, choć z tymi trudniejszymi trzeba się trochę nagimnastykować. Bez wątpienia jednak przejście tych tras daje ogromną satysfakcję, dostarcza wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Jest to bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu.

Najważniejsze informacje

Ceny biletów:

  • tor łatwy – 30 złotych
  • tor trudny – 30 złotych
  • tor ekstremalny – 30 złotych
  • Tarzanek – 25 złotych (2 przejścia)
  • Skok TARZANA – 25 złotych
  • Opłata za instruktora na torze łatwym i trudnym – 5 złotych
  • Opłata za instruktora na torze ekstremalnym – 10 złotych

Godziny otwarcia: codziennie od 11.00 do 22.00. Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www. ju-huu. pl/juhuuiweb/w_Juracie. html

Polecane obiekty w okolicy Parku Linowego Ju-Huu w Juracie