Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Molo spacerowe w Jastarni

Noclegi w pobliżu Molo spacerowego w Jastarni

Molo spacerowe w Jastarni

Molo w Jastarni to jedna z atrakcji miasta, chętnie odwiedzana przez turystów, którzy chcą się wybrać na spacer. Molo stanowi przedłużenie ulicy Stelmaszczyka, która jest turystycznym sercem Jastarni.

Deptak spacerowy

Jastarnia to miasto położone w województwie pomorskim na Mierzei Helskiej. Jest to popularny kurort nadmorski, w którym znajdują się atrakcyjne kąpieliska, przystanie i port morski. Molo w Jastarni zostało zbudowane w 2005 roku. Ma długość 120 metrów. Postanowiono zbudować je jako kontynuację ulicy Stelmaszczyka, która jest odwiedzana przez wielu turystów. Przy molo działają liczne punkty usługowe, restauracje oraz sklepy. Przez całe lato deptak tętni życiem, jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. Dla wielu osób wypoczywających w Jastarni jest to najbardziej atrakcyjne miejsce spacerów. Przechadzka po molo jest doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie czasu, także w towarzystwie całej rodziny.

Punkty usługowe

W pobliżu molo w Jastarni znajduje się wiele punktów gastronomicznych. Smaczny posiłek można zjeść w licznych pubach, cukierniach, kawiarniach i lodziarniach. Atrakcją są smażalnie, w których serwuje się świeżo złowione ryby - taki obiad to obowiązkowy punkt programu w czasie wakacji nad morzem. W sąsiedztwie molo otwarte są także wypożyczalnie sprzętu do uprawiania różnych popularnych sportów wodnych, a także szkółka windsurfingu. Turyści mogą wypożyczyć sprzęt żaglowy, motorowy oraz rekreacyjny, czyli kajaki i rowerki wodne.

Nowe zejście i lepsza infrastruktura

Molo znacznie zyskało na atrakcyjności w 2015 roku. Chociaż oficjalnie jego budowę zakończono 10 lat wcześniej, w tamtym czasie zabrakło funduszy na zbudowanie odpowiedniego zejścia na molo. Oprócz budowy nowego wejścia, miasto zainwestowało także w inne obiekty. W pobliżu powstała ścieżka rowerowa, a także siłownia na świeżym powietrzu. Postawiono nowe latarnie, a także nowoczesną, samoobsługową toaletę publiczną. Dzięki tym inwestycjom mieszkańcy oraz turyści mogą w pełni korzystać z mola.

Wstęp na molo jest bezpłatny.

Polecane obiekty w pobliżu Molo spacerowego w Jastarni