Zdrowie
Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi Rabka-Zdrój - oferta noclegu w Rabce-Zdroju i okolice

Noclegi w uzdrowiskowej Rabce Zdrój

Bazę noclegową Rabki stanowią w większości kwatery prywatne i pokoje gościnne, w których możemy liczyć na ofertę za rozsądną cenę. Nocleg znajdziemy zarówno w okolicy pięknego Parku Zdrojowego, jak i na obrzeżach miasta. W sercu miejscowości, w pobliżu Tężni Solankowej, mieści się jedno z uzdrowisk w Rabce. Można w nim, oprócz noclegów, skorzystać z licznych zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych. Wynajmując pokój w jednym z ośrodków wypoczynkowych, na przykład w pobliżu Raby, możemy liczyć na udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci sali i placu zabaw. Osoby ceniące spokój i kameralny wypoczynek znajdą noclegi w uroczych domkach z drewnianych bali, co pozwoli poczuć bardziej klimat Kotliny Rabczańskiej. Dzieci z pewnością będą zachwycone pokojem w bliskiej odległości od Rabkolandu, czyli w okolicach ulicy Zakopiańskiej. Zaledwie 15 min. od centrum Rabki znajduje się odnowiony, zabytkowy Dworzec Kolejowy, który zapewnia doskonałe połączenie uzdrowiska z Krakowem i Suchą Beskidzką.

Informacje o Rabce-Zdroju

Tutaj zobaczysz Dom Świętego Mikołaja, największe na świecie wieczne pióro, filiżankę na 26 tysięcy szklanek herbaty czy 327 dziadków do orzechów. Race-Zdrój, uzdrowisku w Kotlinie Rabczańskiej w Małopolsce, znajdziemy wiele osobliwych eksponatów, a oprócz nich piękne widoki na okoliczne szczyty i kilometry szlaków turystycznych. Miasto Dzieci Świata (jedyne takie na świecie) mieści się u ujścia potoków do Raby, blisko Gorców, Babiej Góry i Beskidu Wyspowego. Rabka-Zdrój znajduje się 70 km od Krakowa, położona jest w pobliżu trasy nr 7 w kierunku na Chyżne (36 km) oraz trasy nr 47 do Zakopanego (43 km).

Wypoczynek z Orderem Uśmiechu

"I jak nigdzie indziej zawsze słońce świeci, bo to właśnie tutaj jest miasteczko dzieci" - czytamy w wierszu o Rabce, gdzie znajduje się Muzeum Orderu Uśmiechu z manekinami przedstawiającymi osoby uhonorowane przez dzieci tym wyróżnieniem. W miasteczku mieści się także Muzeum Rekordów i Osobliwości z niecodziennymi eksponatami, takimi jak największe polskie jajo wielkanocne. Działa tu Teatr Lalek "Rabcio", wesołe miasteczko Rabkoland i co roku odbywa się Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej. Do uzdrowiska, leczącego choroby układu oddechowego i krążenia, przyjeżdżają nie tylko rodziny z dziećmi. Miłośnicy gór mogą wybrać się Głównym Szlakiem Beskidzkim im. Kazimierza Sosnowskiego na Turbacz czy szlakiem zielonym na Luboń Wielki i przespacerować się Parkiem Zdrojowym, z którego biegnie szlak papieski. Miłośników historii zainteresują muzea: im. Władysława Orkana czy Górali i Zbójników. Pobyt urozmaicają liczne wydarzenia i imprezy - odbywają się tu: Ogólnopolskie Zimowe Senioriady, Festiwale Bajek, Baśni i Legend, Rabczańskie Lato Kabaretowe, Święto Rabczańskiej Solanki czy Festiwale Dziecięcych Zespołów Regionalnych. Wśród imprez sportowych organizowane są zawody w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz bieg górski przez Gorczański Park Narodowy z cyklu Perły Małopolski.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Rabce-Zdroju

 • Która oferta w Rabce-Zdroju ma najlepsze opinie?

  Największym uznaniem wśród gości cieszy się pokój gościnny "Pokoje Gościnne Joanna Zapała ".
 • Ile propozycji noclegów znajdę w Rabce-Zdroju?

  Rabka-Zdrój to miasto w którym znajdziesz około 173 noclegów.
 • Gdzie w Rabce-Zdroju znajdę najtańszy nocleg?

  Najniższe ceny w Rabce-Zdroju ma domek letniskowy "Agroturystyka Cichy Kącik". Przenocujesz tam już za jedyne 20 złotych.
 • Który nocleg w Rabce-Zdroju znajduje się najbliżej centrum?

  Najbliżej centrum Rabki-Zdroju znajduje się pokój gościnny "Pokoje Gościnne Magnolia".
 • Który hotel w Rabce-Zdroju ma najwięcej miejsc noclegowych?

  Najwięcej miejsc w Rabce-Zdroju oferuje ośrodek wypoczynkowy "Ośrodek Ostoja Górska". Umożliwia zakwaterowanie 161 osób.
 • Jak można spędzić czas podczas pobytu w Rabce-Zdroju?

  Rabka-Zdrój - turyści często odwiedzają miejsca takie jak "Tężnia solankowa w Rabce-Zdroju" czy "Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce-Zdroju". Warto również polecić "Rabkoland" i "Park Zdrojowy w Rabce-Zdroju"