Dom Wczasowy Bożena

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
m. Niedźwiedź, małopolskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
45

O nas

Urokliwa wieś Niedźwiedź znajduje się w województwie małopolskim,która jest pięknie położona w Gorcach przy ujściu potoku Konina u zbiegu z potokiem Poręba w głębokiej kotlinie między wzniesieniami góry Potaczkowej i Witowem. Spokojna miejscowość zachęca turystów swoimi walorami krajobrazowymi oraz pełni funkcję doskonałego punktu wypadowego na najwyższy szczyt gorczański - Turbacz, który mierzy aż 1311m. Liczne szlaki turystyczne pozwalają na podziwianie pięknej okolicy oraz unikalnej flory i fauny. Do Gminy Niedźwiedź przynależy również wieś Konina, Podobin oraz Poręba Wielka, gdzie znajdują się odwierty ciepłych źródeł mineralnych o temp. 42.C, zawierających solankę jodobromową oraz zdrowotny mikroklimat.

Dom Wczasowy Bożena oferuje komfortowy wypoczynek w pokojach 1-,2-,3 oraz 4-osobowych z dostępem do łazienek. Aranżacja wnętrz do połączenie funkcjonalności i minimalizmu. Ciepłe barwy ścian tworzą przytulną atmosferę. Do dyspozycji wszystkich gości jest sala telewizyjna, w pełni wyposażona kuchnia samoobsługowa oraz stołówka. W cenę noclegu wliczone jest wyżywienie. Na terenie obiektu istnieje możliwość rozpalenia ogniska lub grilla. Gospodarze oferują również organizację ogniska z pieczeniem barana lub kiełbasek. W ramach wycieczek szkolnych, zielonych szkół lub kolonii, organizowane są również kuligi z zaprzęgiem konnym. Dla zmotoryzowanych udostępniony jest parking samochodowy. Piękna okolica w otoczeniu lasu i szumiącej rzeki zapewni ciszę i relaks.

W pobliskiej wsi Koninki znajduje się dobrze zagospodarowany ośrodek wypoczynkowo-wczasowy Huty im. Sendzimira z wyciągiem krzesełkowym na Tobołów, który mierzy aż 985m. Dla sympatyków zimowych szaleństw przygotowane zostały wyciągi narciarskie, orczykowe oraz liczne trasy zjazdowe. Gospodarze Domu Wczasowego Bożena serdecznie zapraszają na wypoczynek w pięknym regionie Polski.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe30-40/osoba
pokoje2 osobowe30-40/osoba
pokoje3 osobowe30-40/osoba
pokoje4 osobowe30-40/osoba

Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu) 35-40 PLN od osoby. Dodatkowe informacje: ceny dla grup do uzgodnienia.

Obiekt

Do dyspozycji gości: sala z TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania. Na terenie obiektu parking.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: ogniska z pieczeniem barana, ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dla zainteresowanych organizujemy kuligi z zaprzęgiem konnym.

Gastronomia

Do dyspozycji gości stołówka.

Położenie

Obiekt położony jest nad rzeką. W pobliżu las.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, zielone szkoły. Przyjmujemy wycieczki szkolne!

Pobliskie miejscowości

Rabka-Zdrój ~8.5 km
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy