Noclegi Słopnice

 • Chata pod Mogielicą
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Słopnice
  liczba opinii: 6
  liczba miejsc: 8
  Nasza chata to drewniany dom w górach przeznaczony dla 4 - 8 osób, utrzymany w ciepłym wiejskim klimacie. Cały dom z otoczeniem jest do Państwa wyłącznej dyspozycji. Powierzchnia użytkowa chaty to ok. 120m kw. Chatę otaczają łąki, lasy, góry i piękne widoki. Dom położony jest z dala od sąsiadów.

 • Dom Pod Mogielicą
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Słopnice
  liczba miejsc: 15
  Zapraszamy do naszego komfortowo i przytulnie urządzonego domu, czynnego przez cały rok. W Domu Pod Mogielicą znajdują się: * 2 pokoje 2-osobowe z łazienkami, * 2 pokoje 3-osobowe z łazienkami, * 1 pokój 4-osobowy z łazienką, * 1 pokój 1-osobowy z łazienką, * 2 w pełni wyposażo...
 • Domek Letniskowy
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Słopnice
  liczba miejsc: 5
  Na domek składa się: łazienka, kuchnia, salon z kominkiem, 2 sypialnie. Obiekt czynny: cały rok. Na terenie obiektu: parking. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
 • Pokoje Gościnne Słopnice
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Słopnice
  liczba miejsc: 4
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa. Na terenie obiektu miejsce parkingowe.
 • Pokoje Gościnne Józefa Bulanda
  ceny od
  200 PLN
  za nocleg
  Słopnice
  Możliwość wynajęcia w całości lub pojedynczych pokoi. Na apartament składa się: 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka, balkon. Na terenie obiektu miejsce parkingowe.