Uzdrowisko Rabka S.A.

Uzdrowisko Rabka S.A.
adres
ul. Orkana, Rabka-Zdrój, małopolskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
700
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170

O nas

Uzdrowisko Rabka-Zdrój położone jest w rejonie bioklimatycznym i od ponad 100 lat gości kuracjuszy szukających odpoczynku oraz poprawy kondycji zdrowotnej. Największym bogactwem Rabki-Zdroju są zdrowotne solanki chlorkowo-sodkowo-jodkowe, które stosuje się w kuracjach kąpielowych, pitnych oraz wziewnych. Dzięki temu Uzdrowisko Rabka proponuje szeroką gamę zabiegów leczniczych, relaksujących i upiększających z wykorzystaniem solanki. Walory krajobrazowe zapewnia piękna lokalizacja miejscowości, która położona jest w malowniczej kotlinie, tworzącą wpadające do rzeki Raby potoki Poniczanka i Słonka, u podnóża Gorców i Beskidu Wyspowego.

Uzdrowisko Rabka-Zdrój jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa, oferującą ponad 600 miejsc w siedmiu ośrodkach. Do dyspozycji kuracjuszy przygotowane zostały komfortowe pokoje 1-,2- oraz 3-osobowe. Uzdrowisko położone jest w centrum Rabki. Część bazy hotelowej mieści się w pobliżu Parku Zdrojowego, a w jej skład wchodzi Sanatorium Świt, Sanatorium Jagiellonka, Szpital Kardiologiczny oraz nowo otwarty nowy obiekt o najwyższym standardzie - Rabczański Zdrój. Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje. W wolnych chwilach można udać się na pieszą wędrówkę po licznych szlakach turystycznych.

Uzdrowisko Rabka-Zdrój świetnie organizuje kolonie, białe szkoły, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne, wczasy profilaktyczno-lecznicze, pobyty sylwestrowe i świąteczne oraz wczasy indywidualne. Serdecznie zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane do korzystania z naszej oferty pobytów leczniczych i wczasów, zarówno prywatnych jak i dofinansowywanych przez cały rok.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe25035-50/osoba
pokoje2 osobowe25040-47/osoba
pokoje3 osobowe20040-45/osoba

Dodatkowe informacje: ceny zależne od terminu pobytu (sezonu), ceny zależne od rodzaju pokoju.

Podane wyżej ceny dotyczą pobytów indywidualnych (bez wyżywienia i zabiegów) .Dodatkowe informacje: ceny zależne od terminu pobytu (sezonu), ceny zależne od rodzaju pokoju.

Obiekt

Zapraszamy również do nowoczesnego obiektu Rabczański Zdrój Medical SPA, dysponuje 107 miejscami wysokiego standardu oraz wewnętrzną bazą odnowy biologicznej. Można skorzystać m.in z sauny solnej, dotyku lodu, łaźni rzymskiej, jacuzzi, siłowni, masażu klasycznego, masażu stemplami ziołowymi, masażu kamieniami, Vacut Fit oraz wielu zabiegów kosmetycznych (zabiegi z kawą, z czekoladą, z żurawiną, a także kąpiel w piwie). Posiadamy również zaplecze konferencyjno-biznesowe.
Serdecznie zapraszamy!
E-mail: recepcja@rabczanskizdroj.pl
Adres: ul. Roztoki 7, 34-700 Rabka Zdrój.

Zabiegi

Nasze profile lecznicze to: kardiologia, laryngologia, pulmunologia, ortopedia, cukrzyca, choroby żył.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: Nordic Walking, basen kąpielowy kryty, rowery. Dla dzieci: plac zabaw, gry.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne. Atrakcje turystyczne: skansen, muzeum.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje. Możliwość pełnego wyżywienia w cenie 22-36 PLN. Śniadanie 9,5 PLN. Śniadanie - połowa porcji - porcja dla dziecka 6,5 PLN. Obiad 17 PLN. Obiad - połowa porcji - porcja dla dziecka 11-13 PLN. Kolacja 9,5 PLN. Kolacja - połowa porcji - porcja dla dziecka 6,5 PLN.

Położenie

W pobliżu teatr.

Uzdrowisko położone jest w centrum Rabki. Część bazy hotelowej mieści się w pobliżu Parku Zdrojowego (Świt, Jagiellonka, Szpital Kardiologiczny oraz nowo otwarty nowy obiekt o najwyższym standardzie - Rabczański Zdrój), pozostała część znajduje się poza centrum miasta (Leśny Ludek, Słoneczny Gród, Olszówka - Wierchy).

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, białe szkoły, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne, wczasy profilaktyczno-lecznicze, pobyty sylwestrowe i świąteczne, wczasy indywidualne. Serdecznie zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane przez cały rok.

Zadowoleni klienci o nas


przebywałam z mężem z NFZ było rewelacyjnie wszystko i wszyscy obsługujący kuracjuszy na wysokim poziomie,polecam.
Rabczański Zdrój,to wspaniały ośrodek!Pobyt w nim to prawdziwa przyjemność!Wraz z mężem długo będziemy mile wspominać tu pobyt! Niezwykle oddany personel,fachowa obsługa i kultura sprawiają,że można się tu poczuć jak wśród przyjaciół!Pan doktor Ceklarz ,ma czas dla każdego kuracjusza!Niezwykle zaangażowany stara się pomóc w każdej chwili!Zabiegi kameralne!Tu można podreperować zdrowie i ciszyć się odpoczynkiem!Wrócimy z mężem tu nieraz !!!Dziękujemy!
Skorzystałam z oferty na MyDeal- zabiegi + nocleg ze śniadaniem.Zabiegi SPA i pobyt rewelacja!!Gorąco polecam -a obsługa b.profesjonalna!!! Na pewno jeszcze tu wrócę!!!
Czytałam wcześniej komentarz i chyba powtórzę zaraz po skończeniu turnusu chciłabym już tu wrócić mam na myśli "Jagiellonkę". Personel BOMBA, każda z osób pracująca w tym ośrodku poproszona o pomoc robiła to z z przyjemnością i nigdy nie spotkałam się z niemiłym zachowaniem personelu.Kuchnia smaczna, nie słyszałam żeby ktośchodził głodny :), wszystko blisko a i pochodzić jest gdzie. Muszę tu wrócić!!! Polecam bardzo gorąco.
Super obsługa z p. Moniką na czele. Bardzo dobra kuchnia no i do tego extra masaże. Czuję się dopieszczona. Cisza i spokój. Polecam w szczególności zapracowanym.
Jeszcze nie wróciłem, a już chcę zarezerwować kolejny termin. Obiekt bardzo fajny, obsługa rewelacyjna, a jedzenie dobre. Oczywiście każdy musi ocenić indywidualnie, ale dla mnie rewelacja. Polecam ten obiekt!
podobne w okolicy
noclegi w okolicy