Ośrodek Kolonijno-Wczasowy Solar

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy Solar
adres
ul. Długa, Mikoszewo, pomorskie
liczba miejsc
140
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170

O nas

Nasz Bałtyk cieszy się niesłabnącą pozycją ulubionego miejsca wakacyjnego wypoczynku Polaków. Piękne, urokliwe i co ważne piaszczyste plaże polskiego wybrzeża co roku zapełniają się tysiącami wypoczywających na nich rodaków. Wraz ze wzrostem zainteresowania urlopem na Bałtykiem zmienia się także struktura miejsc noclegowych, z których mogą korzystać wypoczywający. Jednak to, co nie ulega zmianie to niesamowity klimat nadmorskich ośrodków. To one są bijącym sercem wakacyjnej turystyki nadmorskiej. Pośród nadmorskich sosen i brzóz, niemal tuż przy plaży w Mikoszewie znajduje się wyjątkowe miejsce. Ośrodek wypoczynkowy Solar, to nowo wybudowany obiekt, który zajmuje blisko półtora hektara powierzchni. Znajdując się nieco na uboczu głównych szlaków miasteczka zapewnia swoim gościom ciszę i spokój. Dodatkowo cały ośrodek jest ogrodzony i monitorowany. W bliskiej odległości od ośrodka znajduje się kanał ujścia Wisły i Mierzeja Wiślana. Dla lubiących spacery Mikoszewo oferuje ścieżki pośród sosnowych borów, w których można naładować płuca ożywczym jodem. Przyjeżdżający do ośrodka wypoczynkowego Solar goście mogą liczyć na zakwaterowanie w jednej z kilku możliwości. W głównym budynku znajduje się dwanaście czteroosobowych pokoi, wyposażonych w dwa piętrowe łóżka. Każdy z pokoi posiada pełen węzeł sanitarny. W całym budynku znajduje się aż 53 miejsca noclegowe. Dla osób chcących skorzystać z okazji do większego swobody ośrodek wypoczynkowy Solar przygotował możliwość zakwaterowania w jednym z sześciu drewnianych domków, w których może zamieszkać od 8 do 9 osób. Miejsce znajdą tutaj aż 54 osoby. Istnieje również możliwość spędzenie urlopu w jednym z czternastu, wolnostojących domków drewnianych. Piętrowe obiekty, wyposażone w pełen węzeł sanitarny mogą stanowić zakwaterowania dla aż 126 osób. Niezależnie jednak od miejsca zakwaterowania w ośrodku wypoczynkowym Solar, spędzone tutaj wakacje będą niezapomniane, a każdy z naszych gości na pewno będzie chciał wrócić i na nowo przeżywać piękno nadmorskiego wypoczynku.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje4 osobowe
domki letniskowe
dom letniskowy8 osobowedrewniane

Pokoje

Pokoje z łazienkami, ogrzewane.

Domki

Domki 6-8-osobowe, z łazienkami.

Obiekt

Obiekt jest na terenie ogrodzonym. Do dyspozycji gości: świetlica, dostęp do internetu, sprzęt RTV, sala dyskotekowa, TV. Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, możliwość grillowania.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: teren rekreacyjny, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, piłkarzyki, tenis stołowy - ping-pong, bilard.

Gastronomia

Do dyspozycji gości stołówka. Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Położenie

Obiekt położony jest wśród drzew, na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Do plaży 1200 m.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, zielone szkoły, biwaki, wczasy rodzinne.

Pobliskie miejscowości

Jantar ~3.9 km
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy

Ciekawe miejsca w okolicy