Pola namiotwe Łódź

 • Centrum Sportu i Rekreacji Ośrodek Nad Stawem
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Konstantynów Łódzki
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 40
  Byliśmy na kempingu cała rodziną - razem z dzieciakami i kazdy wrócił zadowolony. My z żona odpoczeliśmy, a dzieciaki się wybawiły. Bardzo fajne miejsce, poleca... - jask...@...oczta.pl
Nocleg na polu namiotowym w Łodzi

W Łodzi można nocować także na polach namiotowych. Jest to opcja dobra dla każdego, kto liczy na korzystne ceny i świetne warunki rekreacyjne. Takie znajdują np. na polu namiotowym przy ul. Łaska w Konstantynowie Łódzkim. Obiekt posiada swoją halę sportową, basen, siłownię, zaplecze fitness i strefę relaksu. Można tu wypożyczyć sprzęt wodny oraz grillować. Pole namiotowe w Łodzi to opcja na wygodny nocleg, z dala od centrum i w pobliżu malowniczego kąpieliska Stawy Jana. Takie miejsce można znaleźć przy ul. Rzgowskiej. Tutaj odbywają się również ciekawe letnie imprezy sportowe.

Jak zwiedzać Łódź?

Po wyborze pola namiotowego w Łodzi, warto mieć ciekawy plan na zwiedzanie, zarówno jeśli chodzi o miejsca, jak i o komunikację. Jednym z najbardziej popularnych środków transportu jest tutaj zabytkowy trambus, kursujący między Galerią Łódzką a Manufakturą. Ciekawym doświadczeniem będzie również przejażdżka na rikszy, uważanej za atrakcję samą w sobie. Można przy okazji podziwiać ciekawą zabudowę centrum, rzeźby i malownicze kamienice. Prawdziwą frajdę może sprawić podróżowanie segway’em – dwuśladowym pojazdem elektrycznym. Można wybrać się nim na wycieczkę tematyczną z opiekunem. Wszelkich informacji warto zasięgnąć w Centrum Informacji Turystycznej, które znajduje się przy ul. Piotrkowskiej.