domki kempingowe Łódź

 • Centrum Sportu i Rekreacji Ośrodek Nad Stawem
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Konstantynów Łódzki
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 40
  Byliśmy na kempingu cała rodziną - razem z dzieciakami i kazdy wrócił zadowolony. My z żona odpoczeliśmy, a dzieciaki się wybawiły. Bardzo fajne miejsce, poleca... - jask...@...oczta.pl
 • Restauracja Dworek Na Chojnach - Kemping Stawy Jana
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Łódź
  liczba miejsc: 52
  Domki letnisowe 2-4- os, pole kempingowe, czynne od maja- wrzesnia, Doskonale organizujemy: chrzciny, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, konferencje. Oferujemy bogate menu.
Gdzie znaleźć domek kempingowy w Łodzi?

W Łodzi można trafić na kilka ofert domku kempingowego. Pierwsza dotyczy noclegów w Konstantynowie Łódzkim, zaledwie 10 km od centrum miasta. Oprócz domków wyposażonych w telewizory, znajdziemy tam bogate zaplecze rekreacyjne w postaci siłowni, basenu, hali sportowej i sauny. Na terenie tego obiektu jest również pole namiotowe. Drugi domek kempingowy w Łodzi znajduje się przy ul. Rzgowskiej, tam znajdziemy domki 2-4-osobowe, sezonowe (czynne od maja do września), dostępne w bardzo przystępnych cenach. Obiekt oferuje też wyżywienie oraz organizację przyjęć okolicznościowych.

Łódź dla aktywnych

Domek kempingowy to świetna opcja dla osób szukających sposobów na aktywny wypoczynek. W Łodzi znajduje się mnóstwo ścieżek rowerowych – w mieście ok. 130 km, z czego 14 km na terenach parkowych i leśnych. Znajdziemy tu aż osiem szlaków, do najciekawszych należy szlak po Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich m. in. z Lasem Łagiewnickim i Janinowskim.