kempingi Łódź

 • Restauracja Dworek Na Chojnach - Kemping Stawy Jana
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Łódź
  liczba miejsc: 52
  Domki letnisowe 2-4- os, pole kempingowe, czynne od maja- wrzesnia, Doskonale organizujemy: chrzciny, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, konferencje. Oferujemy bogate menu.
 • Hostel Syrenka
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Łódź
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 40
  swietna obsluga mily personel atmosfera wsrod gosci rodzinna milo spedzam czas tak jak tego oczekiwalem hostel spelnia warunki hotelu wiec milo mi ze zaplacilem... - michal
Wypoczynek na kempingu w Łodzi

W Łodzi kempingi zlokalizowane są przy ul. Rzgowskiej i Zachodniej. To miejsca, gdzie można zanocować w bardzo przystępnej cenie, także w pokojach i domkach letniskowych. Obiekt na ul. Zachodniej jest wyposażony w ogólnodostępne łazienki, TV, aneksy kuchenne i parking. Kemping na ul. Rzgowskiej to miejsce, gdzie można zorganizować przyjęcia okolicznościowe. Ceny noclegów na kempingach w Łodzi zaczynają się od ok. 35-40 zł/osoba.

Ciekawostki turystyczne w Łodzi

Mało kto wie, że łódzki Plac Wolności z klasycystycznym ratuszem, to jeden z niewielu obiektów na świecie, który ma kształt ośmiokąta foremnego. Na terenie miasta znajduje się ok. 70 skwerów i parków, dawniej tereny miasta porastała Puszcza Łódzka (to dzięki temu rozwijał się przemysł włókienniczy). Na terenie Łodzi znajduje się także nietypowe osiedle, na którym do mieszkań wchodzi się przez balkon, mieszkańcy zdążyli się już przyzwyczaić, a dziś obiekt stanowi architektoniczną ciekawostkę.