agroturystyka Łódź

 • Noclegi U Marka
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Tuszyn
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 22
  Jestem zadowolona po pobycie w tym obiekcie. W środku czysto, łazienki zadbane, pokoje również. Niczego nie brakowało, wszystko godne polecenia. - pajdak...@...teria.pl
Agroturystyka na terenie Łodzi

Szukając noclegu w Łodzi można go znaleźć także w gospodarstwie agroturystycznym. Taką ofertę można znaleźć w miejscowości Tuszyn, ok. 15 km od centrum Łodzi. Nocleg znajdą tutaj turyści podróżujący z rodziną oraz pracownicy firm. W obiekcie można korzystać z aneksu kuchennego, a parking jest ogrodzony i monitorowany. W agroturystyce znajdują się przytulne pokoje, a położenie nieco dalej centrum aglomeracji sprawia, że można tu odpocząć bardzo aktywnie – wśród lasów, jeżdżąc konno lub na rowerze.

Na zakupy do Łodzi

W pobliżu agroturystyki (ok. 3 km) znajduje się centrum handlowe Ptak – jeden z największych obiektów w Europie, gdzie można znaleźć wiele znanych marek odzieżowych. Jest tutaj 8 hal targowych i mnóstwo stanowisk. Wybór agroturystyki w Łodzi będzie więc dobrą opcją dla wszystkich, którzy łączą pracę z wypoczynkiem lub szukają okazji na zakupy.