Kwatery pracownicze Szczecin

 • Usługi Hotelarskie Orion
  ceny od
  32 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 149
  Proponujemy 149 noclegów w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe. Pokoje z łazienki, ponadto część wyposażona w radio i TV. Dla gości parking. Zniżki przy dłuższym pobycie i większej liczbie osób.
 • Kwatery Szczecin
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 5
  Proponujemy naszym gościom nocleg w 5 osobowym mieszkaniu. Do dyspozycji gości są 2 pokoje, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka oraz należący do 3-osobowego pokoju balkon. W mieszkaniu TV i Wi-Fi.
 • Noclegi u Grażyny
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Trzebież
  liczba miejsc: 9
  Zapraszamy do naszego obiektu, w którym przygotowaliśmy dwa przestronne apartamenty dla 1- 4 osób oraz dla 1-5 osób. Każdy posiada kuchnię oraz łazienkę. Dla naszych Gości udostępniliśmy na posesji parking. Okolica oferuje dużo atrakcji.
 • Mieszkania Pracownicze U Szermierzy
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 10
  Nasz obiekt to 2 mieszkania pracownicze, składające się z pokoju 2-osobowego, pokoju 3-osobowego, kuchni i łazienki. Pełne wyposażenie, dostęp do internetu, dogodna lokalizacja.
 • Noclegi na Szkolnej 23
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Goleniów
  liczba miejsc: 50
  Nasze noclegi przygotowaliśmy dla turystów indywidualnych i pracowników firmowych. Posiadamy 2, 3 i 4 osobowe pokoje, niektóre mają własne łazienki. W obiekcie znajduje się kuchnia przeznaczona do użytku gości.
 • Kwatery Pracownicze Chorwacka
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 20
  Oferujemy komfortowe noclegi w dobrej cenie. Posiadamy pokój 3-osobowy, 4-osobowy, 6-osobowy i 7-osobowy. Do dyspozycji naszych Gości jest ogólnodostępny aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka oraz bezpłatny niestrzeżony parking.
 • Kastel Romano
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 17
  W naszym obiekcie proponujemy noclegi w pokojach 3 i 4 osobowych dla 17 osób. Pokoje z internetem Wi-Fi. Goście mają do swojej dyspozycji wyposażoną kuchnię i łazienkę. Posiadamy parking. Oferujemy możliwość grillowania.
 • Noclegi
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Załom
  liczba miejsc: 14
  Nasze noclegi i kwatery pracownicze oferują 14 miejsc noclegowych. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe mają telewizję i Wi-Fi. Do dyspozycji gości jest kuchnia z podstawowym wyposażeniem oraz 2 łazienki. Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking.
 • Noclegi Pracownicze
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Gryfino
  liczba miejsc: 8
  Nasze noclegi proponujemy szczególnie pracownikom firmowym. Mamy 8 miejsc noclegowych blisko centrum w wydzielonym w domu osobnym mieszkaniu z kuchnią i łazienką. Posiadamy parking. Mieszkanie jest umeblowane i komfortowo wyposażone.
 • Noclegi Pracownicze
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  Nasz obiekt oferuje nocleg w pokojach 2, 3, 4 i 6 osobowych. W obiekcie można korzystać z wyposażonej kuchni, świetlicy i sali kominkowej. W pokojach jest Wi-Fi i telewizja. Posiadamy miejsca parkingowe.
 • Hostel Trans
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 200
  Oferujemy 200 miejsc noclegowych w pokojach 1-6-osobowych, w większości z lodówkami i czajnikami. Do dyspozycji pozostają ogólnodostępne łazienki i kuchnie oraz parking dla samochodów osobowych i ciężarowych. Szczególnie zapraszamy grupy zorganizowane.
 • Usługi Hotelarskie Migrand
  ceny od
  26 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 200
  Na naszych klientów czeka 200 miejsc noclegowych. Goście do wyboru mają pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe. Na każdym z pięter są dostępnie łazienki i aneksy kuchenne. Część pokoi ma podwyższony standard i własne łazienki. Dla gości przygotowano również parking.
 • Noclegi Stacja Grand
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 37
  Tanie noclegi dla turystów, pracowników, firm, gości weselnych, studentów. 40 miejsc w pokojach z łazienkami, dostępem do internetu i TV. 10 m od budynku ogrodzony parking. Oferujemy śniadania, możliwość zamówienia cateringu.