Agroturystyka U Koperka

adres
Kołbaskowo 107a, zachodniopomorskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
18

O nas

Agroturystyka U Koperka mieści się w Kołbaskowie. Na gości czeka 18 miejsc noclegowych w 3 pokojach 2-osobowych i 3 pokojach 4-osobowych. 2 pokoje 2-osobowe oraz pokój 4-osobowy wraz z kuchnią, łazienką i toaletą tworzą całościowe mieszkanie. Drugie studio mieszkalne tworzy pokój dla 4 osób wraz z kuchnią i łazienką. Dodatkowo w sezonie letnim w agroturystyce można wynająć pokój 2-osobowy i 4-osobowy. Każdy z nich posiada osobne wejście i własną łazienkę. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizję.

W Agroturystyce U Koperka goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię. Na terenie obiektu przygotowane jest również miejsce do parkowania oraz miejsce na grillowanie.

Obok agroturystyki mieści się nieduży akwen wodny. W odległości 600 m od obiektu znajduje się kawiarnia i stacje benzynowe. W bliskim sąsiedztwie jest także przejście graniczne łączące Polskę i Niemcy. Około 5 km w kierunku wschodnim przebiega Szlak Bielika i rozciągają się Rezerwat Przyrody Kurowskie Błota oraz Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Odry – oba malowniczo poprzecinane przez Odrę Zachodnią i jej kanały rzeczne.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe335-50/osoba
pokoje4 osobowe335-50/osoba

Cena noclegu 35-50 PLN od osoby.