Mieszkania Pracownicze U Szermierzy

adres
ul. Ruska 33b, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
10

O nas

Proponujemy do wynajęcia dwa mieszkania pracownicze, mieszczące się w różnych lokalizacjach w Szczecinie. W każdym mieszkaniu są dwa pokoje – dwuosobowy i trzyosobowy, wyposażone w niezbędne meble – łóżka, stoły, krzesła, szafy ubraniowe, oraz telewizor. Osoby wynajmujące mają do dyspozycji kuchnię z pełnym wyposażeniem, na które składa się kuchenka gazowa z piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, duża lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce, garnki itp., czyli wszystko to, co potrzebne do przygotowania posiłku. W łazience jest prysznic, umywalka i toaleta. Udogodnieniem jest także dostęp do internetu oraz pralka.

Oba mieszkania znajdują się w spokojnych dzielnicach Szczecina, co daje możliwość pełnego odpoczynku i relaksu po pracy. Sprzyjają temu również okoliczne tereny zielone i obiekty sportowe. Do centrum miasta są około cztery kilometry, jednak dobrze rozwinięta komunikacja miejska pozwala na sprawny dojazd.

Szczecin to miasto oferujące różnorakie atrakcje, z których można korzystać w wolnym czasie. Trzy puszcze, otaczające miasto, pozwalają na aktywny wypoczynek - spacery i wycieczki rowerowe. Bliskość morza, rzeki i jezior to raj dla wodniaków. Liczne instytucje kulturalne dają możliwość rozwijania zainteresowań muzycznych, teatralnych, filmowych i czytelniczych, a wspaniałe zabytki zachwycą każdego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
mieszkania5 osobowe240-50/osobadla niepalących,z kuchnią

Cena noclegu 40-50 PLN od osoby.

Wystawiamy faktury VAT.

wyślij e-mail