Usługi Hotelarskie Migrand

Usługi Hotelarskie Migrand

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Robotnicza, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
17 PLN
liczba miejsc
200

O nas

Szczecin, czyli wspaniałe i historyczne miasto, w którym nie sposób jest się nudzić. Dzięki temu turyści często decydują się na dużo dłuższy pobyt, nawet jeśli tego nie planowali. Znalezienie odpowiedniego noclegu nie jest trudne, wystarczy skontaktować się z nami, a my zagwarantujemy Państwu pobyt w naszym obiekcie o nazwie Migrand. Oferujemy pobyt w niskich cenach i pokojach dwu, trzy, a nawet czteroosobowych. Obiekt doskonale nadaje się nie tylko dla turystów, jest to również doskonała baza w niskich cenach dla studentów oraz pracowników firm. Przy dłuższej współpracy i stałym wynajmie, proponujemy naszym gościom atrakcyjne rabaty cenowe, dzięki czemu pobyt u nas staje się jeszcze bardziej opłacalny. Posiadamy aż 200 miejsc noclegowych, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie przyjąć ogromną ilość osób, niezależnie czy będzie to przyjazd z rodziną na wakacje, czy noclegi będą potrzebne dla zorganizowanej i dużej grupy, każdy znajdzie u nas odpowiednie miejsce dla siebie. Same pokoje są w różnym standardzie, więc doskonale dostosujemy odpowiednią ofertę do wymagań jakościowych i finansowych naszych gości. Większość pokoi została wyposażona w lodówkę oraz na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny, w którym można przygotować samodzielnie posiłki. Oczywiście znajdują się również telewizory, które umilą Państwu wieczór po ciężkim i męczącym dniu pracy, nauki, lub aktywnego spędzania czasu na urlopie. Na każdym piętrze znajdują się również ogólnodostępne łazienki, a dla Pań i osób które zajmują pokoje dwuosobowe, są dostępne oddzielnie łazienki z wejściem od strony korytarza. Każdy z naszych gości otrzymuje dostęp do bezprzewodowego internetu, a co za tym idzie, pozostaje w stałym kontakcie z osobami bliskimi i klientami. Obiekt dysponuje również bardzo dużym i funkcjonalnym parkingiem, na którym bez problemu zmieszczą się wszystkie auta osobowe, a nawet dostawcze. Jak widać jest to doskonała oferta dla każdego, zapraszamy więc serdecznie do kontaktu z nami!

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe57-69/pokój
pokoje3 osobowe67-96/pokój
pokoje4 osobowe79-102/pokój
pokoje5 osobowe98-127/pokój
pokoje6 osobowe117-152/pokój

Przy grupach lub dłuższych pobytach możliwość negocjacji cen.
Cennik obowiązuje od 16.03.2013 r. Opłaty za noclegi pobierane są z góry za deklarowany czas pobytu.

Pokoje

Obecnie dysponujemy ponad 200 miejscami noclegowymi w pokojach 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe.
Dla gości zajmujących pokoje 2-osobowe przygotowaliśmy łazienki indywidualne, które zlokalizowane są przy pokojach; wejście do nich jest z korytarza głównego.

Obiekt

Zakwaterowanie w naszym obiekcie znajdą zarówno pracownicy firm, jak i osoby prywatne.
Do dyspozycji gości są ogólnodostępne kuchnie i łazienki na każdym z pięter.
Na auta osobowe jak i dostawcze przygotowaliśmy duży parking dozorowany płatny oraz bezpłatne miejsca postojowe wzdłuż ulicy.