Usługi Hotelarskie Migrand

Usługi Hotelarskie Migrand
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Robotnicza, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
26 PLN
liczba miejsc
200

O nas

W obiekcie Migrand oferujemy pobyt w pokojach dwu, trzy, a nawet czteroosobowych w atrakcyjnie niskiej cenie. Obiekt nadaje się nie tylko dla turystów, jest to również doskonała baza dla studentów oraz pracowników firm. Przy dłuższej współpracy i stałym wynajmie proponujemy naszym gościom atrakcyjne rabaty cenowe, dzięki czemu pobyt u nas staje się jeszcze bardziej opłacalny. Posiadamy aż 200 miejsc noclegowych, dlatego bez problemu jesteśmy w stanie przyjąć ogromną ilość osób. Niezależnie czy będzie to przyjazd z rodziną na wakacje, czy noclegi będą potrzebne dla zorganizowanej i dużej grupy, każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie.

Pokoje posiadają różne standardy, więc staramy się jak najlepiej dostosować odpowiednią ofertę do wymagań jakościowych i finansowych naszych gości. Większość pokoi została wyposażona w lodówkę, a na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny, w którym można przygotować samodzielnie posiłki. W pokojach znajdują się również telewizory. Każdy z naszych gości otrzymuje dostęp do bezprzewodowego internetu. Na każdym piętrze znajdują się również ogólnodostępne łazienki, a dla Pań i osób które zajmują pokoje dwuosobowe, są dostępne oddzielnie łazienki z wejściem od strony korytarza. Obiekt dysponuje bardzo dużym i funkcjonalnym parkingiem, na którym bez problemu zmieszczą się wszystkie auta osobowe, a nawet dostawcze.

W pobliżu obiektu mieszczą się sklepy spożywcze, piekarnia i apteka. W odległości 500 metrów znajduje się Dworzec PKP Szczecin Żelechowa, w bliskiej okolicy są również przystanki komunikacji miejskiej.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe72-110/pokój
pokoje3 osobowe85-142/pokój
pokoje4 osobowe105-171/pokój

Dodatkowe informacje: ceny zależne od długości pobytu, ceny zależne od standardu pokoju.

Pokoje

Niektóre pokoje: z łazienkami.

W pokoju: czajnik bezprzewodowy, lodówka, TV.

Pokoje: o zróżnicowanym standardzie.

Obiekt

Na każdym piętrze do dyspozycji gości: kuchnia, łazienka.

Na terenie obiektu parking płatny.

Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy: firmy.

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK!!!

podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy