usługi noclegowe Szczecin

 • Eskulap - Pokoje Gościnne
  ceny od
  48 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 21
  Nasz obiekt to jeden z domów studenckich Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oferujący 21 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach. W pokojach: TV, radio, internet, lodówka i czajnik.
 • Hostel Szwejk
  ceny od
  27 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 185
  Hostel Szwejk oferuje; tanie noclegi w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta dla osób indywidualnych, grup pracowniczych zorganizowanych wycieczek. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe; chrzciny, komunie, wesela, stypy, przyjęcia firmowe i catering. Przyjęcia są eleganckie, i stonowane.

 • Pokoje Gościnne Na Słonecznej
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Wołczkowo
  liczba opinii: 7
  liczba miejsc: 32
  Oferta obiektu to 28 miejsc noclegowych. W każdym z 14 pokoi jest łazienka, a ponadto: radio, TV satelitarna, internet. Obiekt posiada parking. W okolicy małe lokale gastronomiczne.
 • Usługi Hotelarskie Orion
  ceny od
  32 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 149
  Proponujemy 149 noclegów w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe. Pokoje z łazienki, ponadto część wyposażona w radio i TV. Dla gości parking. Zniżki przy dłuższym pobycie i większej liczbie osób.
 • Promocja - Hotel Płonia
  ceny od
  80 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 8
  liczba miejsc: 170
  Położenie Hotelu Płonia w Szczecinie przy autostradzie A6 w kierunku Berlina i Świnoujścia to idealne rozwiązanie dla osób przemieszczających się w kierunku Niemiec czy Skandynawii. Wystawcy targowi i grupy zorganizowane mają stąd blisko do Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Tanie noclegi w dogo...
 • Hotel Jantar
  ceny od
  58 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 252
  W naszym hostelu znajdą Państwo ponad 250 miejsce noclegowych (apartamenty, pokoje 1 i 2-osobowe). W pokojach: lodówka, Wi-Fi, telefon, radio, TV. Cześć pokoi przygotowana dla osób niepełnosprawnych.
 • Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
  ceny od
  17 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 256
  256 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych czeka w Domu Studenckim Andromeda w Szczecinie na uczniów, studentów, osoby pracujące lub szkolące się, a także na grupy zorganizowane. Zapewniamy bardzo tanie noclegi, a także miejsce na zorganizowanie imprez okolicznościowych, pokazów lub szkoleń.
 • Mieszkania Pracownicze U Szermierzy
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 10
  Nasz obiekt to 2 mieszkania pracownicze, składające się z pokoju 2-osobowego, pokoju 3-osobowego, kuchni i łazienki. Pełne wyposażenie, dostęp do internetu, dogodna lokalizacja.
 • Kwatery Prawobrzeże
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 22
  W naszej ofercie również noclegi dla pracowników firm. Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, aneksy kuchenne, TV. Na terenie obiektu parking oświetlony i monitorowany. W pobliżu: supermarket, przystanek autobusowy.
 • Dom Studencki Amicus
  ceny od
  20 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 256
  W naszym obiekcie znajdziecie Państwo aż 596 miejsc noclegowych w tzw. boksach, które tworzą dwa pokoje 2-osobowe ze wspólnym węzłem sanitarnym. Można korzystać z ogólnie dostępnych kuchni oraz pralni i suszarni. Przed budynkiem znajduje się parking.
 • Internat ZCE
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 30
  Nasza oferta zawiera 2 pokoje dla 4 osób, 3 pokoje dla 3 osób, 3 pokoje 1-osobowe i 5 pokoi dla 2 osób. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę i TV. Do dyspozycji gości: biblioteka, siłownia, hala sportowa i zapewniająca odpowiednie warunki sala do pracy.
 • Dom Studencki Arkona
  ceny od
  18 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  Przygotowaliśmy dla gości 242 miejsca zakwaterowania. 1 i 2 osobowe pokoje mają własne łazienkami. W pokoju: internet, TV, lodówka i czajnik. Na piętrach ogólnodostępne kuchnie. Goście mają do dyspozycji pralnię i świetlicę.
 • Marina Hotele Przestrzenna
  ceny od
  48 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 3
  liczba miejsc: 70
  Kompleks jest położony nad jeziorem Dąbie i składa się z hotelu, restauracji i przystani jachtowej. W hotelu 80 miejsc w pokojach z łazienkami, Wi-Fi i telewizorami. Do dyspozycji także 5 sal konferencyjnych, duży parking. Akceptujemy zwierzęta.
 • Studencki Dom Marynarza PASAT
  ceny od
  58 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 70
  Serdecznie zapraszamy (nie tylko studentów) do naszego Studenckiego Domu Marynarza Pasat. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych oraz 3-osobowych. Budynek otoczony liczną zielenią.
 • Pokoje Integro
  ceny od
  64 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 26
  Oferujemy apartament oraz pokoje 1 i 2-osobowe, czyli łącznie 26 miejsc noclegowych. Pokoje są z łazienkami. Na każdej z kondygnacji aneks kuchenny. Wyposażenie pokoi: Wi-Fi, telewizja satelitarna, ręczniki.
 • Pokoje Gościnne Róża
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 20
  Oferujemy nocleg w pokojach przeznaczonych dla 1-5 osób. Każdy pokój posiada łazienkę, Wi-Fi, TV, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik, naczynia i pościel. Udostępniamy parking dla Gości. Wypożyczamy rowery. Nasz obiekt położony jest przy parku, blisko centrum.
 • Studencki Dom Marynarza Korab
  ceny od
  64 PLN
  za nocleg
  Szczecin
  liczba miejsc: 10
  Zapraszamy do naszego Studenckiego Domu Marynarza Korab. Zapewniamy noclegi w umeblowanych pokojach 2 oraz 3-osobowych. Doskonała lokalizacja. Wokół budynku mnóstwo drzew i zieleni.