zajazdy Zamość

Oglądasz Zamość (Zamość / zamojski / lubelskie).
Czy chodziło Ci o:

 • Gościniec Magnat
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Kalinowice
  liczba opinii: 5
  liczba miejsc: 56
  Bardzo miłe przyjęcie, jedzenie wyśmienite i obfite, polecamy pomidorową. Właściciele serdeczni i nieba chcą przychylić. Grupa zadowolona, zabawa taneczna wspan... - Ewa i Darek
 • Zajazd Orzeł
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Zamość
  liczba miejsc: 60
  Do dyspozycji: 3 sale konferencyjne. Wyposażenie sali: ekran, DVD, rzutnik folii, mikrofon, sprzęt nagłaśniający. Doskonale organizujemy: bankiety, imprezy firmowe, imprezy rodzinne, imprezy integracyjne, wesela, konferencje, szkolenia, kursy.
 • Zajazd Uroczysko
  ceny od
  44 PLN
  za nocleg
  Sitaniec
  liczba miejsc: 18
  Pokoje z łazienkami. Na terenie obiektu: parking. Doskonale organizujemy: wesela, przyjęcia komunijne, bankiety, uroczyste kolacje, bale, konferencje, szkolenia, kursy. Nasza specjalność to kuchnia: europejska, staropolska. W lokalu: sala restauracyjna, sala balowo-konferencyjna.
 • Zajazd Na Błoniach
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Sitaniec
  liczba miejsc: 10
  Pokoje: z łazienkami. W pokoju: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie obiektu: parking. Liczba miejsc w lokalu: 20.
 • Motel Korona
  ceny od
  33 PLN
  za nocleg
  Zamość
  liczba miejsc: 50
  Pokoje z łazienkami. W pokojach TV. Na terenie obiektu parking strzeżony. Sala konferencyjno-bankietowa na 70 osób. Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje. Śniadanie 10 PLN. Średnia cena obiadu 20 PLN.
 • Gościniec Celina
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Krasnobród
  liczba miejsc: 45
  Pokoje: z łazienkami. W pokoju: TV. Do dyspozycji gości dostęp do internetu. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także możliwość grillowania. Nasza specjalność to kuchnia polska. Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, wczasy indywidualne.
Wypoczynek w zajeździe, czyli wypady do Zamościa

W zajazdach na terenie Zamościa można znaleźć komfortowe pokoje, które sprawdzą się podczas wczasów lub krótkich pobytów - gdy szukamy noclegu zatrzymując się na jedną lub dwie noce. Zajazd w Kalinowicach gwarantuje 56 miejsc noclegowych w pokojach 1-4-osobowych. Z tego miejsca można korzystać będąc w trasie, zajazd znajduje się w pobliżu drogi krajowej nr 17 (Warszawa-Lwów). Tutaj ceny podlegają negocjacji podczas dłuższych pobytów. Zajazdy w Zamościu znajdują się także bliżej centrum, np. na ul. Lipskiej, gdzie oprócz funkcjonalnych pokoi można wynająć salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem lub zorganizować imprezę rodzinną (w tym wesele). W większości zajazdów w Zamościu znajdziemy pokoje z łazienkami, a na terenie obiektu – parkingi. Warto także zwrócić uwagę na ofertę gastronomiczną zajazdów w Zamościu – oferują pyszną kuchnię staropolską (Sitaniec) i możliwość całodziennego wyżywienia w niskich cenach (ul. Sikorskiego). W zajazdach w Zamościu znajdziemy także miejsca przeznaczone do grillowania (Krasnobród), wspólna biesiada będzie świetną atrakcja zarówno dla rodziny, jak i dla grup wycieczkowych (zajazd przyjmuje również kolonie).

Kilka ciekawostek o Zamościu

Przy Rynku Wielkim w Zamościu znajduje się jedna z najstarszych aptek w Polsce (Apteka Rektorska) – powstała w 1616 r. i funkcjonuje do dziś, jej siedziba znajduje się w zabytkowym renesansowym budynku. Historię apteki można poznać zwiedzając Izbę Pamięci - tam zgromadzono mnóstwo zabytków m.in. mikroskop, gabloty i regały apteczne. W Zamościu mieszkała Joanna Żubr – sierżant Armii Księstwa Warszawskiego i pierwsza kobieta odznaczona krzyżem Virtutti Militari, przez księcia Józefa Poniatowskiego. Brała udział w walce o Zamość w 1809 r., a do armii wstąpiła pod męskim przebraniem. Zamość w XIX w. przez krótki okres miała swoje własne monety. Generał Maurycy Hauke (komendant Twierdzy Zamość) nakazał wybicie srebrnych dwuzłotówek i miedzianych sześciogroszówek. Co ciekawe, zamojskie monety sześciogroszowe były ostatnimi w Polsce o takim nominale.