motele Zamość

Oglądasz Zamość (Zamość / zamojski / lubelskie).
Czy chodziło Ci o:

 • Motel Korona
  ceny od 33 PLN
  liczba miejsc: 50
  Zamość
  Nocleg z wyżywieniem (koszt pobytu) 60 PLN od osoby. Pokoje z łazienkami. W pokojach TV. Na terenie obiektu parking strzeżony. Sala konferencyjno-bankietowa na 70 osób. Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje. Śniadan...
 • Motel Polak
  ceny od 100 PLN
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 20
  Zamość
  Mial to byc tylko jeden nocleg w drodze do innego celu.Przyjechalismy pozno w nocy do hotelu, ktory podal nam navigator jako najblizszy. Bylisy bardzo zmeczeni... - jola i heniek
 • Motel Eden Inn
  ceny od 70 PLN
  Płoskie
  W cenie noclegu śniadanie. Pokoje z łazienkami. W pokojach: telefon, TV-SAT, sprzęt RTV. Liczba pokoi w obiekcie 16. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, konferencje, chrzciny, bankiety.
Motele w Zamościu – korzystne oferty i niewygórowane ceny

W Zamościu znajdziemy również noclegi w motelach. Charakteryzują się dość niskimi cenami i świetną lokalizacją. Motel przy ul. Orlej leży przy trasie z Warszawy, można tu odpocząć w pokojach z łazienkami, internetem i telewizją. Ten obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych. Motel w Zamościu, który posiada salę konferencyjną i oferuje wyżywienie, znajduje się na ul. Sikorskiego. Osoby, które nie znają Zamościa i chcą uniknąć kłopotów z poruszaniem się po centrum, mogą przenocować w motelu tuż za granicą miasta (w miejscowości Płoskie).

Krótki spacer po Zamościu

Zamość to miasto, gdzie można spacerować wśród malowniczych uliczek i zaułków, podziwiając monumentalne budowle, takie jak Katedra Zamojska czy przestronne place (Rynek Wielki). Odnowione kamieniczki przyciągają wzrok swoimi kolorami i zdobieniami, które przypominają o renesansowej duszy miasta. Zamość to także piękne dorożki, zabierające turystów na urocze przejażdżki i parkujące w sąsiedztwie zabytkowych budynków. Turyści na zwiedzanie miasta często wybierają także meleksy, do godnych polecenia tras należy droga do Twierdzy Zamość, ciekawe jest także zwiedzanie Zamościa nocą, gdy miasto wciąż tętni życiem.