wyżywienie Dźwirzyno

 • Ośrodek Wczasowy Ania
  ceny od
  60 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 14
  liczba miejsc: 366
  W naszym ośrodku posiadamy 370 miejsc noclegowych w 4 obiektach. Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Posiadamy liczne atrakcje: szeroki wachlarz zabiegów, kawiarnię, boiska sportowe. Posiadamy pokoje dla osób niepełnosprawnych.
 • Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Joanna
  ceny od
  75 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 15
  liczba miejsc: 110
  W ośrodku gwarantujemy 120 miejsc noclegowych noclegowych w domkach kempingowych, apartamentach oraz pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Posiadamy place zabaw dla dzieci oraz boiska sportowe, miejsce na ognisko i grill. Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia.
 • Hotel Senator
  ceny od
  130 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 7
  liczba miejsc: 239
  Bardzo ładne miejsce, świetne do odpoczynku. Dla mnie super był kompleks basenów i spa. Uwielbiam taką formę wypoczynku i wszystko co chciałam było w tym hotelu... - karolinkaa0123
 • Ośrodek Wczasowy Bispol
  ceny od
  55 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 120
  Ośrodek proponuje nocleg w pokojach 2 i 3 osobowych dla 120 osób. W pokojach jest łazienka, TV, Wi-Fi, czajnik oraz lodówka. Posiadamy halę sportową, plac zabaw, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej. Dodatkowe opłaty pobieramy za parking oraz zwierzęta.
 • Kwatery Prywatne Danusia
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 14
  Posiadamy 17 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Goście mają do dyspozycji wspólne łazienki. Prowadzimy stołówkę zapewniając całodzienne wyżywienie. Posiadamy w ogrodzie sprzęt do grillowania, mini baseny dla dzieci.
 • Ośrodek Wypoczynkowy Gród Piastów
  ceny od
  64 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 368
  Pokoje: z łazienkami. W pokojach: radio. W niektórych pokojach: TV. Gród Piastów to ośrodek wypoczynkowy mieszczący się w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno. W otoczeniu zieleni znajduje się kompleks budynków, w których nasi goście znajdą spokojny nocleg, smaczne posiłki, a przede wszyst...
 • Ośrodek Wypoczynkowy Posejdon
  ceny od
  55 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 130
  W ośrodku wypoczynkowym możemy jednocześnie zagwarantować nocleg dla 130 osób w pokojach 2 osobowych lub pokojach typu studio dla 3-5 osób. Pokoje mają łazienki, balkony, TV, sprzęt plażowy. Posiadamy boiska, wypożyczalnie rowerów, oferujemy zabiegi lecznicze.
 • Wynajem Pokoi - Jadwiga Ronewicz
  ceny od
  45 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 40
  W ofercie są pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami oraz domek letniskowy z aneksem kuchennym i łazienką. Posiadamy meble ogrodowe, sprzęt do grillowania, parking. Prowadzimy stołówkę z domowym jedzeniem. Jesteśmy otwarci od maja do września.
 • Smażalnia u Mirka, Wynajem Pokoi Gościnnych
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 10
  W naszych pokojach gościnnych możemy przyjąć 10 osób. Posiadamy 5 pokoi 2 osobowych z łazienkami. W obiekcie jest internet Wi-Fi. Na terenie posesji mieści się także restauracja, jej specjalnością są dania rybne. Oferujemy parking.