usługi noclegowe Dźwirzyno

 • Dom Gościnny Krystyna
  ceny od
  45 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 40
  W willi, położonej 4 minuty od morza, przygotowaliśmy dla gości 2, 3 i 4 os. pokoje z łazienkami, 4-5 os. pokoje typu studio oraz 2 os. apartamenty. Oferujemy opcję pełnego wyżywienia w naszej restauracji. Posiadamy wypożyczalnię rowerów.
 • Smażalnia u Mirka, Wynajem Pokoi Gościnnych
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 10
  W naszych pokojach gościnnych możemy przyjąć 10 osób. Posiadamy 5 pokoi 2 osobowych z łazienkami. W obiekcie jest internet Wi-Fi. Na terenie posesji mieści się także restauracja, jej specjalnością są dania rybne. Oferujemy parking.
 • Willa u Bogusi
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 15
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Apartament z łazienką i aneksem kuchennym. W apartamencie: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV. Do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem. Wyposażenie kuchni: kuchenka, piekarnik, lodówka...
 • Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 150
  Zapraszamy do naszych 2-4-osobowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym. Łącznie posiadamy 150 miejsc noclegowych. Oferujemy Wi-Fi w całym obiekcie. Do dyspozycji Gości jest stołówka. Parking jest płatny. Ośrodek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.