Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie

Noclegi w pobliżu Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie

Oprócz typowych atrakcji każdego kurortu nadmorskiego, Dźwirzyno to istne źródło sportu i rekreacji. Plażowa siatkówka, windsurfing, pływanie czy kitesurfing to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą na myśl. Dla potrzeb każdego turysty poszerzono jednak możliwości wypoczynku fizycznego o inne opcje.

Odpowiedź na niską temperaturę i deszcz

Przyjemność korzystania z nadmorskich atrakcji kończy się tam, gdzie zaczyna brzydka pogoda, deszcz i zawierucha. Chęci do spożytkowania energii jednak zostają. Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki - odpowiedzią jest bowiem Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie. To obiekt na terenie którego pogoda nie ma znaczenia, a rozrywki nie brakuje. Oferta ośrodka jest szeroka - właściciele oddają do dyspozycji turystów oraz mieszkańców nowoczesne, w pełni wyposażone sale sportowe, boiska i place zabaw. Niskim kosztem można wypróbować wiele dyscyplin i aktywnie spędzić czas w trakcie urlopu. Pod czujnym okiem instruktorów łatwo popracować nad swoją sylwetką i kondycją fizyczną.

Coś ponad sport

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie to nie tylko miejsce dla osób poszukujących wrażeń sportowych. To także centrum wydarzeń kulturalnych, które przyciągają turystów. W ośrodku i w jego pobliżu organizowane są różne koncerty i festyny, coś dla siebie znajdzie tutaj każdy - od najmłodszego widza po seniora.

Informacje dla zwiedzających

Godziny otwarcia - obiekt czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00-22:00

Ceny biletów:

Płatności zależne są od obiektu, z którego chcemy skorzystać. Wynajęcie boiska do badmintona czy tenisa stołowego kosztować nas będzie 10 zł za godzinę. Korzystanie z boiska do siatkówki lub koszykówki 30 zł na godzinę, a ten sam czas zabawy w minigolfa - 6 zł za osobę. Centrum Sportu przygotowało wiele zniżek i promocji zarówno dla uczniów, turystów, jak i samych mieszkańców Dźwirzyna.

Bardziej szczegółowych i dokładnych informacji można szukać na oficjalnej stronie obiektu: http://www.sport.dzwirzyno.pl/

Polecane obiekty w pobliżu Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie