Ośrodek Wczasowy Ania

Ośrodek Wczasowy Ania

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
ul. Wyzwolenia 44, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
366

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe60120-240/pokój
pokoje3 osobowe40180-360/pokój
pokoje typu studio

W cenie noclegu pełne wyżywienie.

Dodatkowe informacje: ceny zależne od terminu pobytu (sezonu), ceny zależne od standardu pokoju.

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla grup zorganizowanych.

Szczegółowy cennik na prywatnej stronie www.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: radio, TV.

W niektórych pokojach: telefon, lodówka.

W naszej ofercie pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Dane do przelewu:

Nr konta: 93 8468 0000 0010 0029 0283 0003 (PLN)

Obiekt

Obiekt czynny od kwietnia do września.

Do dyspozycji gości: bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Na terenie obiektu: wypożyczalnia rowerów, parking, garaże.

Miejsca noclegowe w  4 pawilonach.

Zabiegi

Z dniem 08.03.2012r. ośrodek uzyskał wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne i uprawniony jest do przyjmowania zorganizowanych grup turnusowych osób niepełnosprawnych, organizowane mogą być turnusy rehabilitacyjne.

Wpis dotyczy osób: z upośledzeniem umysłowym, chorobą psychiczną, padaczką, schorzeniami układu krążenia, chorobami układu oddechowego, cukrzycą.

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne.


Usprawniająco-rekreacyjne, rekreacyjno-sportowe i sportowe (tenis, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna, siatkówka, piłka nożna), psychoterapeutyczny.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: bankiety, wesela.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: tenis stołowy - ping-pong, bilard, siłownia, sala gimnastyczna, kort tenisowy, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej.

Dla dzieci: pokój zabaw, plac zabaw.

Szachy na wolnym powietrzu, plac z zapleczem przystosowanym do organizacji imprez na wolnym powietrzu.

Atrakcje w pobliżu

Jezioro Resko Przymorskie - sprzęt pływający, widsurfing, wędkarstwo, Gminny Ośrodek Sportu z halą sportową, boiskami na wolnym powietrzu i amfiteatr.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 450.

Do dyspozycji gości kawiarnia.

Prowadzimy działalność rozrywkową: wieczorki taneczne, muzyka na żywo, dyskoteki.

Położenie

Obiekt położony jest na działce o powierzchni 2,5 ha.

Do morza 150 m.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: kolonie, zielone szkoły, pobyty sylwestrowe i świąteczne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

hobby

rowery
Ośrodek prowadzi wypożyczanie rowerów za odpłatnością 5,00 zł za 1 godz. Mamy koszyki dla dzieci. Wypożyczanie rowerów prowadzi recepcja. Własne rowery można przechowywać razem z samochodem w wynajętym garażu. Ścieżki rowerowe wzdłuż dróg do Kołobrzegu i Mrzeżyna, a także polne i wokół jeziora. Brak serwisu czy sklepu z częściami do roweru.

lokalizacja

blisko jeziora
Jezioro Resko Przymorskie w odległości ok. 1 km. Windsurfing, wypożyczalnia sprzętu wodnego, cumowanie łódek.

blisko morza
Do morza ok. 200 metrów. W sąsiedztwie inne zejścia do morza. Można dojechać rowerem. Plaża szeroka z wydmami, łagodne wejście na plażę. Plaża strzeżona na pewnych odcinkach. Wypożyczalnia leżaków, różne atrakcje do dzieci np. dmuchańce, batuta itp. W wysokim sezonie punkt gastronomiczny. Mola brak.

położony w centrum
Przy głównej ulicy Dźwirzyna, do kościoła 500 m, poczta 300 m. Dojazd autem na parking na terenie ośrodka. Z Kołobrzegu kursują autobusy ok. 12 km - przystanek 50 metrów od ośrodka. Taxi na zamówienie w recepcji. Ośrodek nie dowozi klientów własnym środkiem transportu. Trzy budynki hotelowe są znacznie oddalone od drogi, budynek Sabinka znajduje się w sąsiedztwie drogi głównej.

udogodnienia

akceptacja zwierząt
Akceptujemy psy tylko w jednym budynku za dodatkową opłatą - psy na smyczy, w kagańcu. Pobyt należy zgłosić przy rezerwacji pokoju. Należy przywieźć własne akcesoria dla psa. Nie ma osób w ośrodku zajmujących się psami. Lekarza weterynarii w Dźwirzynie brak. Zwierząt stale przebywających w ośrodku nie ma (może zabłądzić jakiś kot jedynie). Są tereny do spaceru z psem.

boisko sportowe
Posiadamy boiska do piłki nożnej, siatkówki betonowe i plażowe z piaskiem, kort tenisowy betonowy. Wszystkie boiska i kort bezpłatnie. Wypożyczamy sprzęt sportowy typu piłki, kometki, rakietki do tenisa stołowego i ziemnego. W budynkach dwie salki do tenisa stołowego. Szatni brak, toaleta w budynku Kawiarni.

drink bar
W okresie sezonu letniego czynna jest kawiarnia na terenie Ośrodka serwująca piwo, drinki, napoje, lody itp. Czynna od godz. 15.00 do 23.00. W pomieszczeniach stół bilardowy, do snookera, piłkarzyki. Jest taras na zewnątrz ze stolikami, kawiarnia dostępna dla gości z zewnątrz, strefa dla palących wydzielona na zewnątrz lokalu. Kawiarnia organizuje dancingi z muzyką na żywo i dyskoteki.

garaże
Korzystanie z garażu jest płatne 15 zł na dobę. Należy rezerwować razem z rezerwacją pokoju. Garaże typowe na jeden samochód osobowy normalnego standardu. Można wynająć garaż na inny sprzęt - odpłatność ta sama jak za samochód.

internet
W pobliżu są nadajniki mobilne wszystkich sieci. Ośrodek posiada dostęp do własnego internetu, dostęp jest we wszystkich pokojach, dostęp bezpłatny, sieć wi-fi, komputerów nie wypożyczamy.

karty płatnicze
Ośrodek nie akceptuje płatności kartą. W trakcie sezonu letniego czynne bankomaty w Dźwirzynie, najbliższy w markecie Polo Market 100 metrów od Ośrodka. Dalsze w pobliskich hotelach, poczcie oraz przy głównej ulicy Dźwirzyna.

korty
Jest 1 kort tenisowy - nawierzchnia betonowa, korzystanie bezpłatne. Wypożyczamy rakiety i piłki. Nie mamy instruktorów do nauki gry.

miejsce na ognisko
Jest specjalny plac grillowy z estradą, miejscem na ognisko i ławkami do organizacji imprez plenerowych. Raz w tygodniu Ośrodek organizuje bezpłatnie kolacje grillowe z muzyką na żywo i tańcami. Chęć samodzielnego organizowania grilla należy zgłosić na recepcji. Nie jest to na tyle ustronne miejsce, żeby się można było głośno zachowywać do samego rana. Obok Ośrodka Polo Market czynny do 23.00.

parking
Ośrodek posiada parking dla wszystkich gości Ośrodka oraz autokarów przywożących gości ośrodka. Miejsce na parkingu płatne 5 zł na dobę. Bramy zamykane, monitorowane kamerami, stawianie samochodów wg wolnych miejsc.

recepcja
Recepcja czynna 24 h, wejście otwarte 24 h na dobę. Można telefonicznie zgłosić przyjazd w godzinach późno nocnych. Recepcja załatwi sprawy zameldowania, wydanie kluczy, pobranie opłaty klimatycznej, skierowań, ewentualnych płatności, przydział stolika w jadalni, wypożyczenie sprzętu sportowego, udostępnienie sauny, siłowni, rowerów, zgłaszanie usterek czy braków w pokojach. Brak możliwości kontroli osób postronnych, przy wejściu dla pieszych i przy bramach wjazdowych zamontowane są kamery monitorujące ruch w Ośrodku.

sejf
Wartościowe przedmioty, większą gotówkę można zostawiać do przechowania w recepcji. Jest kasa pancerna, pomieszczenia są okratowane i stale dozorowane.

wesela
Wesela są możliwe do organizacji poza sezonem wczasowym, od ostatniego weekendu września. Jest bardzo duża sala stołówkowa na maksymalnie 350 miejsc. Najczęściej udostępniamy salę i kuchnię dla obcego personelu. Klimatyzacji brak, parking bezpośrednio przy sali. Gwarantujemy nocleg dla pary młodej, a także noclegi odpłatne dla gości.

zielone szkoły
Organizujemy zielone szkoły, a także wycieczki dla dzieci i młodzieży szkolnej. Wycieczka min. 30 uczniów. Na 15 uczestników zielonej szkoły czy wycieczki 1 miejsce gratis dla opiekuna. Wyżywienie na miejscu w Ośrodku. Są sale do prowadzenia zajęć lekcyjnych, parking dla autokaru, boiska, kort tenisowy, plac grillowy, kawiarnia z salą do dyskotek, plac zabaw, siłownia, sauna, wyjścia na basen do okolicznych hoteli czy Kołobrzegu. Wycieczki do Kołobrzegu, Kamienia Pomorskiego, Trzęsacza, Międzyzdrojów, Świnoujścia.

wyślij e-mail