wille Dźwirzyno

 • Dom Wypoczynkowy Riwiera
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 8
  liczba miejsc: 85
  80 miejsc noclegowych w pokojach i studiach z łazienkami. Większość pokoi z balkonami. Do dyspozycji gości aneks kuchenny, stołówka i bar. Udostępniamy Internet Wi-Fi. Nasz Dom Wypoczynkowy znajduje się w odległości 100 m od morza! Zapraszamy.
 • Dom Gościnny Marina
  ceny od
  45 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 1
  liczba miejsc: 40
  W obiekcie znajdują się pokoje o zróżnicowanym standardzie, z łazienkami, telewizorami i Wi-Fi. Na parterze budynki jadalnia dla gości oraz Bistro Bar. Na posesji ogrodzony parking. Do plaży 5 minut spacerem.

 • Pensjonat Anna-Maria
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 50
  W pensjonacie posiadamy 50 miejsc noclegowych. Dla gości przygotowaliśmy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Goście mają dostęp do kuchni. Mamy plac zabaw dla dzieci i parking. W pobliżu naszego obiektu mieści się dźwirzyński port oraz kompleks sportowy.
 • Dom Wypoczynkowy
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba opinii: 2
  liczba miejsc: 40
  40 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami. Goście mogą korzystać kuchni z wyposażeniem. Na wyposażeniu pokoi są: czajnik, TV i lodówka. Posiadamy parking. W pobliżu domu jest stołówka z domowym jedzeniem.
 • Pensjonat Santa Monica
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 24
  W naszym pensjonacie oferujemy apartamenty oraz pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Pokoje posiadają: czajnik, lodówkę, naczynia, TV oraz sprzęt plażowy. Dla zmotoryzowanych gości przygotowaliśmy parking. Goście mogą u nas wypożyczyć rowery.
 • Villa Grażyna
  ceny od
  25 PLN
  za nocleg
  Dźwirzyno
  liczba miejsc: 54
  Pokoje z łazienkami. W pokojach: TV, radio, sprzęt plażowy, lodówka, czajnik bezprzewodowy.