Eskulap - Pokoje Gościnne *

adres
ul. Dunikowskiego 6, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
21

O nas

Pokoje Gościnne Eskulap należą do domu studenckiego zlokalizowanego na ulicy Xawerego Dunikowskiego 6 w Szczecinie. Obiekt oferuje 3 apartamenty oraz pokoje 1-osobowe i 2-osobowe. Eskulap mieści się na terenie kompleksu akademickiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Pokoje i apartamenty posiadają własne łazienki. Do standardowego wyposażenia pokoi należy również telewizja, internet, radio oraz lodówka i czajnik bezprzewodowy, co zapewnia komfortowy i wygodny pobyt. Obiekt posiada recepcję, gdzie goście mogą wypożyczyć ręcznik kąpielowy oraz suszarkę do włosów.

Na terenie Pokoi Gościnnych Eskulap znajdują się także sale spotkań umożliwiające konferencję czy dyskusję w szerszym gronie. Goście korzystający z noclegu w Pokojach Gościnnych Eskulap mają do dyspozycji parking, który jest położony na terenie osiedla akademickiego. Pomieści on około kilkunastu samochodów osobowych. W pobliżu mieści się przystanek kolejowy Szczecin Pomorzany.

Niedaleko obiektu znajdują się miejsca przeznaczone do uprawiania sportów: siłownia, korty tenisowe oraz hala sportowa. Nieco dalej (20 min drogi) zlokalizowany jest Jump Szczecin – park trampolin, wspaniałe miejsce na zabawę i bezpieczne akrobacje w powietrzu. Do wyboru jest tutaj wiele możliwości: basen z gąbkami, trampoliny, ścieżka akrobatyczna, belki oraz tor przygotowany do bezpiecznej nauki parkour. W bliskim sąsiedztwie Eskulapa można znaleźć kilka lokali gastronomicznych np. Pizzerię Swojską czy Ricoria Ristorante. Kilka minut spacerem na wschód od obiektu mieści się park miejski, natomiast w kierunku zachodnim usytuowany jest największy w Polsce - Cmentarz Centralny w Szczecinie o powierzchni 172 hektarów. Niedaleko Pokoi Gościnnych Eskulap zlokalizowane są supermarkety: Tesco, Biedronka, Lidl czy Carrefour, do których można dotrzeć w ciągu kwadransa.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
apartamenty1 pokojowe2130/apartament
apartamenty2 pokojowe1180/apartamenttypu lux
pokoje1 osobowe670/pokój
pokoje2 osobowe6100/pokój

Doba hotelowa rozpoczyna się o 13.00 i trwa do 11.00 następnego dnia.

wyślij e-mail
podobne w okolicy
Mieszkania Pracownicze U Szermierzy
za nocleg od 40 PLN
~1.1 km
Hostel Szwejk
za nocleg od 27 PLN
~1.7 km
Apartamenty SEDINUM
za nocleg od 30 PLN
~2.4 km
Pokoje Gościnne Na Słonecznej
za nocleg od 40 PLN
~8.4 km
hotele w okolicy
Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
za nocleg od 17 PLN
~4.6 km
Usługi Hotelarskie Orion
za nocleg od 32 PLN
~9.5 km
Hostel Retro
za nocleg od 50 PLN
~15.7 km
Dworek w Płoni
za nocleg od 65 PLN
~16.7 km
noclegi w okolicy
Zajazd Pod Lipami
za nocleg od 65 PLN
~9.1 km
Agroturystyka w Trzynastu Dębach
za nocleg od 24 PLN
~9.3 km
Kwatery Szczecin
za nocleg od 25 PLN
~9.6 km
Agroturystyka U Koperka
za nocleg od 40 PLN
~10.4 km