Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin

Andromeda Dom Studencki ZUT Szczecin
adres
ul. Chopina 59, Szczecin, zachodniopomorskie
za nocleg od
17 PLN
liczba miejsc
256

O nas

Dom Studencki Andromeda w Szczecinie zapewnia doskonałe warunki zarówno dla osób szukających miejsca do wypoczynku, jak i do pracy czy nauki. Znajduje się w miejscu otoczonym zielenią i posiada wewnętrzny parking. Oferowane przez nas noclegi to propozycja nie tylko dla studentów czy uczniów, ale także innych osób, które szukają taniego zakwaterowania na terenie Szczecina. Dysponujemy 256 miejscami noclegowymi, w pokojach 2-osobowych. Każdy pokój jest urządzony wygodnie i funkcjonalnie oraz wyposażony w stałe łącze internetowe. Oprócz tego osoby nocujące w Andromedzie mogą korzystać z:

  • telewizji internetowej (27 programów do wyboru),
  • pełnego węzła sanitarnego - łazienki znajdują się na korytarzu.

Ponadto na każdym piętrze dostępna jest:

  • kuchnia wyposażona w szafki i piekarnik z płytą indukcyjną,
  • pralnio-suszarnia.

Wyznaczone są także specjalne pokoje do nauki, gdzie uczniowie czy studenci mają zapewnione odpowiednie warunki do zgłębiania wiedzy. Obiekt przystosowany jest także do organizacji pokazów lub szkoleń do 30 osób. Odbywać się one mogę w znajdującej się na parterze świetlicy. Z kolei oryginalnie zaaranżowany klub studencki to miejsce, gdzie można organizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak np. wesela, chrzciny, komunie lub wyżywienie grup w ciągu całego roku. Dom Studencki Andromeda jest w całości monitorowany i wyposażony w system alarmowy.

Obiekt jest do dyspozycji gości przez cały rok. W czasie wakacji może stanowić doskonałą bazę dla zorganizowanych wycieczek młodzieżowych i innych.

Dom Studencki Andromeda w Szczecinie zapewnia:

  • 256 miejsc noclegowych,
  • pokoje 2-osobowe,
  • łazienki na korytarzu.

Podane ceny za noclegi uzależnione są od długości pobytu. Osoby bez ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej muszą się liczyć z nieco wyższymi opłatami za 1 osobodobę.

Dla studentów i uczniów decydujących się na dłuży pobyt przewidziane są zniżki. Istnieje możliwość dokonania płatności przelewem – w tytule należy podać nazwisko osoby rezerwującej oraz termin rezerwacji. Dowód zapłaty należy zabrać ze sobą. Przekonaj się, jak atrakcyjny jest nasz cennik!

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 pokojowe17-36/osoba

Dodatkowe informacje: ceny zależne od długości pobytu.

Oferujemy atrakcyjne zniżki: dla studentów, dla uczniów, przy dłuższych pobytach.

Pokoje

Łazienki na korytarzu.

W pokojach: dostęp do internetu.

Dane do przelewu:

Odbiorca: ZUT w Szczecinie, Al. Piastów 17, 70-310 Szczecin

Nr konta: 75 1090 0004 9370 2305 8000 0000 (PLN)

Obiekt

Na każdym piętrze znajduje się kuchnia wyposażona w szafki, piekarnik z płytą indukcyjną a także pralnio-suszarnia. Cały obiekt jest monitorowany i wyposażony w system alarmowy.

Imprezy i konferencje

Na parterze znajduje się świetlica, w której można zorganizować pokaz lub szkolenie do 30 osób.

Atrakcje w obiekcie

W obiekcie znajduje się pięknie zaaranżowany klub studencki, w którym mogą Państwo zorganizować imprezy okolicznościowe (np. wesela) oraz wyżywienie grup w ciągu całego roku.

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Jest o.k
Dobra cena, łatwy dojazd do centrum, miła obsługa, schludne pokoje
podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy