Ośrodek Wypoczynkowo-Leczniczy Opole

adres
ul. Wyzwolenia, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
liczba miejsc
400

O nas

Ośrodek Wypoczynkowo-Leczniczy Opole mieści się 250 m od Morza Bałtyckiego. Obiekt oferuje 400 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych i apartamentach. Każdy pokój posiada łazienkę i balkon, na wyposażeniu znajduje się: czajnik, naczynia oraz telewizja. Ośrodek Opole posiada cześć pokoi przygotowanych z myślą o osobach niepełnosprawnych. W skład apartamentu wchodzi sypialnia, łazienka i pokój dzienny. Na wyposażeniu znajduje się lodówka, czajnik, telewizja i naczynia.

Goście mają do dyspozycji 2 jadalnie, świetlicę, kawiarnię oraz bibliotekę. Na terenie obiektu można skorzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych: krioterapii, hydroterapi, światłolecznictwa, inhalacji, balneoterapii i innych. W ośrodku Opole znajduje się również wiele atrakcji dla miłośników sportu, do dyspozycji są: siłownia wewnątrz budynku i na świeżym powietrzu, boisko do koszykówki i siatkówki, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów. Dla najmłodszych gości przygotowano plac zabaw. Obiekt zapewnia miejsca parkingowe do bezpiecznego pozostawienia pojazdów.

Ośrodek organizuje dla gości: wieczorki taneczne, ognisko z poczęstunkiem, rejsy po Bałtyku, wycieczki fakultatywne, zajęcia plastyczne, zabawy plenerowe, bale dla dzieci, zajęcia ruchowe z instruktorem.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty
pokoje1 osobowe
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe