schroniska Sopot

 • Ośrodek Warzenko
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Warzenko
  liczba miejsc: 181
  Ośrodek Turystyczny Warzenko (koło Trójmiasta), położony jest bezpośrednio nad jeziorem Tuchomskim, usytuowanym w cichej i malowniczej okolicy. Jest to wspaniałe miejsce wypoczynku, a także znakomita baza turystyczna dla tych, którzy chcą zwiedzić Trójmiasto i piękną Ziemię Kaszubską.

 • Scout Hostel
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Sopot
  liczba miejsc: 12
  W pokojach szafki zamykane na klucz. Scout Hostel (Harcerskie Schronisko Młodzieżowe Larus) Do dyspozycji gości: dostęp do internetu, kuchnia z pełnym wyposażeniem, ogólnodostępne łazienki. Obsługa w języku angielskim.Hotel położony jest 700 m od lasu z wyznaczonymi szlakami do ...
Niedrogie noclegi w schronisku w Sopocie

Jeśli zależy nam na tanim noclegu nad morzem, warto zainteresować się schroniskami w Sopocie. Znajdziemy je na al. Niepodległości, niedaleko od Stawu Reja czy miejskiego klubu sportowego. W bliskiej odległości mieści się tez Rezerwat Przyrody Zajęcze Wzgórze czy miejski hipodrom oraz Rodzinny Ogród Działkowy im. Władysława Łokietka. Młodzieżowe schroniska w Sopocie czekają na nas za zachód od centrum, w pobliżu Jeziora Tuchomskiego. Niektóre pokoje posiadają własne łazienki, inne dysponują wspólnymi łazienkami na korytarzu. W części obiektów znajdziemy salę kominkową, świetlicę czy nawet wypożyczalnię rowerów. Są też takie schroniska w Sopocie, które posiadają ogród z grillem i miejsce na zorganizowanie ogniska.