kempingi Sopot

 • Sopot 34
  ceny od
  38 PLN
  za nocleg
  Sopot
  liczba miejsc: 386
  Ośrodek Sopot 34 to gwarancja komfortowego wypoczynku podczas wakacji nad morzem. Znajdziesz tu wszelkie niezbędne wygody, ciesząc się równocześnie niezobowiązującą atmosferą i bliskością natury. Elastyczna oferta dopasowana zostanie do potrzeb każdego gościa.

 • Ośrodek Wypoczynkowy Metropolis Sopot
  ceny od
  45 PLN
  za nocleg
  Sopot
  liczba opinii: 8
  liczba miejsc: 440
  Polecam serdecznie, z pełną odpowiedzialnością. Mam nadzieje do zobaczenia za rok:):) Monika - monika.m...@...ria.pl
 • Park 45 Camping Sopot
  Sopot
  Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba dorosła 17 PLN, dziecko 13 PLN, młodzież szkolna i studenci 14 PLN, rozbicie namiotu 12-17 PLN, przyczepa kempingowa 18-60 PLN, samochód kempingowy 36 PLN, samochód osobowy 17 PLN, autobus 36 PLN, motocykl 12 PLN, prąd 17 PLN. Na terenie obiektu parking...
W poszukiwaniu kempingu w Sopocie

Kemping w Sopocie to jeden z ciekawszych sposobów turystycznego wypoczynku. Wybór jest spory, ponieważ kempingi oferują dużo miejsc, ponadto panuje tu luźna i komfortowa atmosfera, a za pobyt na pewno nie przepłacimy. Jeden z największych kempingów w Sopocie znajduje się na ul. Bitwy pod Płowcami, tutaj goście mogą wybierać miejsce na sen w przyczepach kempingowych (2- i 4-osobowych), pod namiotami (8-osobowe) oraz w domkach. Nocleg pod namiotem to koszt ok. 12-17 zł/namiot, na terenie kompleksu oczywiście są sanitariaty oraz przyłącza elektryczne. Ten obiekt warto polecić osobom aktywnym, które będą mogły podszkolić się w żeglarstwie lub windsurfingu (oferta szkoleń i zajęć dla dzieci, przedszkole żeglarskie). Największy kemping w Sopocie znajduje się na ul. Zamkowa Góra – jego baza noclegowa posiada 400 miejsc. Atrakcyjne jest również położenie kempingu – 400 m od morza i blisko centrum Sopotu, w pobliżu mieści się także aquapark oraz Park Północny. Noclegi na kempingach są chętnie wybierane przez wczasowiczów ze względu na niskie ceny, ponadto sopockie kempingi wychodzą naprzeciw aktywnym turystom, kierując do nich ciekawą ofertę rekreacyjną.