Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla
Aquapark w Sopocie

Noclegi w okolicy Aquaparku w Sopocie

Aquapark w Sopocie

Aquapark w Sopocie

Jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu i aktywnego wypoczynku - oferuje bowiem w przystępnej cenie wiele różnorodnych atrakcji. Coś dla siebie znajdą tam zarówno dzieci, jak i dorośli, amatorzy sportu i wielbiciele spokojnego odpoczynku. Pływanie i kontakt z wodą doskonale wpływa na nasze samopoczucie i formę fizyczną, jest również jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej polecanych form aktywności fizycznej.

Atrakcje w obiekcie

Na terenie parku wodnego znajdują się liczne baseny i zjeżdżalnie - zjeżdżanie może być doskonałą zabawą nie tylko dla najmłodszych. Do wyboru są trzy zjeżdżalnie, w tym jedna przeznaczona specjalnie dla dzieci. Dla najmłodszych wydzielono także oddzielny, płytki basen, w którym nasze pociechy mogą bawić się bez żadnego ryzyka.

Aquapark w Sopocie posiada również saunę, o bardzo zróżnicowanej ofercie - z różnego typu saum korzysta wielu ludzi i każdy może wybrać ten rodzaj, który najbardziej mu odpowiada. Korzystanie z sauny ma udowodnione właściwości prozdrowotne, poprawia krążenie, podnosi metabolizm, a także wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Ci, którzy jeszcze nigdy nie próbowali przebywania w saunie, z całą pewnością powinni się do tego przekonać - pozwala się to zrelaksować i prawdziwie odpocząć.

Doskonałą formą relaksu są także zabiegi w SPA, z których można skorzystać w sopockim Aquaparku. SPA oferuje różnorodne zabiegi - relaksujące, odprężające i regenerujące, pozwalające wypocząć i poprawić wygląd naszego ciała. Ze SPA można korzystać codziennie, w godzinach 12:00 – 22:00

Nie tylko woda

W innej części Aquaparku umiejscowiona jest część barowa i kręgielnia. Gra w kręgle to wspaniała rozrywka, przy której możemy spędzić czas wraz z rodziną, lub grupą przyjaciół, a do gry nie potrzeba żadnych szczególnych umiejętności. Jeśli zaś zgłodniejemy po zabawach w wodzie, pobycie w saunie lub grze w kręgle - nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się do znajdującej się na terenie obiektu restauracji "Pick&Roll", miejsca o unikalnym klimacie, oferującego smaczne posiłki i napoje.

Godziny otwarcia i ceny wstępu

Aquapark w Sopocie jest otwarty codziennie w godzinach od 8:00- 22:00. Ceny biletów są zróżnicowane. Można wykupić wstęp na godzinę, w takim przypadku za bilet ulgowy zapłacimy 15 zł, a za normalny 20 zł. Istniej także możliwość wykupienia wstępu na 3 godziny. W takim przypadku cena biletu ulgowego to 35 zł, a normalnego 40 zł. Ostatnia możliwość to całodniowy wstęp do obiektu, wtedy za bilet ulgowy zapłacimy 40 zł, a za nomrlany 50 zł.

Po więcej informacji można zajrzeć na stronę: http://www.aquaparksopot.pl

Polecane obiekty w okolicy Aquaparku w Sopocie