schroniska Gdańsk

 • Ośrodek Warzenko
  ceny od
  35 PLN
  za nocleg
  Warzenko
  liczba miejsc: 181
  Ośrodek Turystyczny Warzenko (koło Trójmiasta), położony jest bezpośrednio nad jeziorem Tuchomskim, usytuowanym w cichej i malowniczej okolicy. Jest to wspaniałe miejsce wypoczynku, a także znakomita baza turystyczna dla tych, którzy chcą zwiedzić Trójmiasto i piękną Ziemię Kaszubską.

 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdańsku
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Gdańsk
  liczba miejsc: 211
  W naszym Schronisku do dyspozycji gości: * 17 pokoi 2-osobowych z łazienką i TV, * 1 pokój 2-osobowy z WC, * 1 pokój 3-osobowy z umywalką, * 43 pokoje 4-osobowe z umywalką, Posiadamy ogólnodostępne łazienki oraz możliwość korzystania z kuchni samoobsługowej oraz jadalni.
 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Bursie Gdańskiej
  ceny od
  23 PLN
  za nocleg
  Gdańsk
  liczba miejsc: 350
  Pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz TV.Obsługa w języku: angielskim, rosyjskim.Zniżki: 1. Osoby posiadające legitymacje PTSM - 10% zniżki.2. Posiadacze "Złotej Odznaki PTS" oraz "Zasłużony działacz Turystyki korzystają z 50% zniżki. 3. Zniżki, o których mowa w pkt. 1 i 2 nie sumują s...
Schroniska na terenie Gdańska

Kilka schronisk znajdujących się w Gdańsku zapewnia komfortowe noclegi. Znajdziemy je w pobliżu Jeziora Tuchomskiego w Warzenku. Na miejscu znajdziemy pokoje od 2 do 9-osobowych z opcją całodziennego wyżywienia oraz korzystaniem z sal świetlicowych i boisk sportowych. Bliżej centrum, niedaleko Uniwersytetu Gdańskiego mieści się schronisko młodzieżowe oferujące nocleg od 30 zł za dobę w pokojach z dostępem do łazienek oraz śniadaniem wliczonym w cenę. W samym centrum znajdziemy schronisko na ul. Podwale Staromiejskie, gdzie mamy do dyspozycji pokoje z łazienkami i TV oraz tańsze pokoje bez łazienek. Pokoje znajdziemy także w dzielnicy Chełm, 1 km od centrum miasta. W pokojach z łazienkami dostępny także bezprzewodowy Internet.