Rodzaj oferty
Obiekt
W pokojach / domkach
Ogólnodostępne
Wyposażenie łazienek
Posiłki i napoje
Dodatkowe usługi
Rekreacja
Basen i odnowa biologiczna
Dla dzieci
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Przyjazny alergikom
Organizacja imprez
Lokalizacja
Warsztaty / szkolenia
Zdrowie
Widok
Forma płatności
Oferta dla

Noclegi w okolicy Łysej Góry w Sopocie

Łysa Góra w Sopocie

Łysa Góra w Sopocie

To miejsce, gdzie znajduje się wyciąg narciarski. Jazda na nartach jest formą aktywności fizycznej, która nie dość, że przynosi nam wiele korzyści, wpływa doskonale na nasz organizm, samopoczucie i sylwetkę, to jest także źródłem rozrywki i może być wspaniałą zabawą - zarówno dla zaawansowanych, trenujących od wielu lat narciarzy, jak i dla nowicjuszy, którzy postanowili po raz pierwszy spróbować swoich sił w tym sporcie. Jazda na nartach nie jest może najprostszym rodzajem sportu, jednak wystarczy odrobina determinacji i cierpliwości, aby opanować jej podstawy - a ich opanowanie w nawet niewielkim stopniu pozwoli nam już cieszyć się zabawą, jaką daje jazda na nartach.

Wyciąg narciarski w nadmorskim miescie

Wyciąg narciarski Łysa Góra położony jest nieopodal Opery Leśnej w Sopocie. W trakcie zimy, na narciarzy czekają doskonale przygotowane, sztucznie naśnieżane trasy - nie ma więc co się obawiać, iż mała ilość padającego śniegu popsuje nam plany na urlop i perspektywę spędzenia dnia na stoku, z nartami przypiętymi do butów. Stoki są również oświetlone - można jeździć nawet po zapadnięciu zmroku.

Do dyspozycji narciarzy został oddany także snow park, na terenie którego dostępne są przeszkody, których pokonywanie może sprawić masę frajdy i dobrej zabawy - speed rail, rainbow, beczka czy też kink box.

Przy stoku działa szkółka narciarska - miejsce dla tych, którzy chcą nauczyć się, w jaki sposób należy jeździć i rozpocząć swoją przygodę z nartami. Nieopodal znajduje się także wypożyczalnia sprzętu zimowego, nie ma więc potrzeby posiadania własnego, jeśli mamy ochotę skorzystać ze stoku. W przerwie pomiędzy kolejnymi zjazdami narciarze mogą wypocząć w Karczmie Sabat - jest otwarta przez cały rok, a w jej ofercie znajduje się mnóstwo smacznych dań i rozgrzewających napojów, które pomogą nam odzyskać siły po wysiłku i rozgrzać się po przebywaniu na mrozie i śniegu.

Godziny otwarcia stoku oraz ceny:

Stok otwarty jest w godzinach 9-21. Cena jednego przejazdu - 2 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 11 przejazdów w cenie 20 zł, 29 przejazdów - 50 zł lub 60 przejazdów - 100 zł.

Polecane obiekty w okolicy Łysej Góry w Sopocie